Airport City: Új logisztikai park Budapest határánál
Megkezdődtek az Airport City logisztikai park építési munkálatai. Az Airport City teljes beépítettségében 65.600 m˛ összterületen – ebből raktár 47.500 m2 és 18.100 m2 iroda – várja leendő bérlőit. Az első fázisban megvalósításra kerülő épület 2008 első negyedévében kerül átadásra 8. 300 m˛ bérelhető raktárterülettel és közel 2.000 m˛ irodaterülettel.
A fejlesztő az ABLON cégcsoport, amelynek ez az első logisztikai projektje, az értékesítéssel kizárólagosan megbízott ügynökség a DTZ.
Az új logisztikai park Vecsés közigazgatási területén, Budapest határánál található; a repülőtérre vezető út és az Üllői út elágazásához közel, 5 percre a Ferihegyi repülőtértől, valamint az M0-ás autópálya átadott új szakaszától. Az Airport City kedvező elhelyezkedése vonzerőt jelent logisztikai, reptérhez kötődő cégeknek, valamint a kereskedelem területén tevékenykedő hazai és nemzetközi vállalatoknak. A 8 épületből álló komplexum több fázisban kerül megvalósításra.
Az ABLON cégcsoport egyike a vezető ingatlanfejlesztéssel foglalkozó cégeknek Budapesten, és Prágában, Bukarestben is meghatározó jelenléttel bír. Magyarországi referenciái között megemlíthetjük a Gateway Office Park, Business Center 30 irodaházakat valamint a Buy-Way bevásárlóparkokat..
Joó Domonkos, a DTZ vezető ipari-ingatlan tanácsadója szerint “Az Airport City logisztikai park egyik legfontosabb jellemzője a kitűnő elhelyezkedés, mely a repülőtérhez kötődő cégek számára stratégiai fontossággal bír. A gondos tervezés, a magas színvonalú kivitelezés és a bérlői igényekre való rugalmas reagálás, biztosítja, hogy a park gyors ütemben érje el a teljes telítettséget.”

Új lakóparkok Budapesten – fenntartható otthonok, családbarát megoldások és prémium életstílus
Iroda

Elkezdődött a magyar kkv-k ESG-forradalma – fenntarthatóság az irodapiacon is

Irodabérlés újragondolva: mit nyújt egy szolgáltatott iroda?

Szolgáltatott irodák: rugalmas és költséghatékony megoldás a modern vállalkozások számára

Bérelhető irodák Budapest XIII. kerületében – Metropol Office a Tüzér utcában
Raktár

Új magyar raktár a világ legnagyobb logisztikai vállalatánál: megkezdte működését a DSV környezetbarát szigetszentmiklósi raktára

Eladó ipari ingatlan sokoldalú hasznosítási lehetőségekkel Győr Nádorvárosban

Kiadó raktárak könnyedén – így találhatsz gyorsan megfelelő raktárt!

Egyedülálló lehetőség: bérelhető majd megvásárolható területek az APCT Condo logisztikai központban
Otthon

Modern galériás lakás eladó zöldövezeti környezetben, Pesthidegkúton

Jön az első nagy módosítás az Otthon Startban: több ezren lélegezhetnek fel a könnyítések miatt!

Egymilliós négyzetméterárak fékezik az Otthon Start hatását Csepelen és környékén

Közvetlen vízparti villa eladó a Balaton déli partján – luxusotthon Balatonmáriafürdőn
Dizájn

Így a legegyszerűbb kiszedni a koszt a mosógép alól: egyszerű a trükkje

Ezzel soha ne pucold a mosógépet, mert tönkreteszi – Kevesen tudják, hogy milyen nagy kárt okozhat

Ezt sokan elmulasztják a házukkal kapcsolatban, pedig több százezres büntetés járhat érte: figyelmeztet a NAV

Felújította a brit házaspár a konyháját: döbbenetes, mire bukkantak a padló alatt
Pénz

Stratégiai együttműködést kötött a Gránit Alapkezelő és a Mathias Corvinus Collegium
A Gránit Alapkezelő és a Mathias Corvinus Collegium (MCC) által 2025. szeptember 18-án aláírt stratégiai együttműködés célja, hogy a Gránit
Adó és jog

Vége az ingyenes készpénzfelvételnek az OTP-nél! – de van, aki még megússza a pluszköltséget!

Pénzügyi munkatársat keres a Libri-Bookline Zrt. – csatlakozz Magyarország vezető könyvkereskedelmi hálózatához!

Vendégszerető recepcióst keres a veszprémi Oliva Hotel & Étterem

Csontozói álláslehetőség Németországban – stabil munka, kiemelkedő fizetés
Retail

Nagy bejelentést tett a Shein, ebben az európai országban nyitnak üzletet
Az ázsiai fast fashion óriás további öt bolt megnyitását is tervezi.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó
