Lendületben a belvárosi Pannónia Center irodaház
Professzionális ingatlan-tanácsadók és egyben irodaház specialisták részvétel zajlott a Pannónia Center irodaházban megszervezett üzleti reggeli – nyilatkozta Erdős Bálint a tulajdonos cégcsoport ingatlan igazgatója.
“Bár az irodaház kihasználtsága 80 % fölötti, a közelmúltban megkezdett fejlesztéseinket folytatjuk jövőre is. Az előcsarnok új belső-építészeti kialakítást kapott, melyről pozitív visszajelzést kaptunk bérlőinktől, emellett őrzött parkolónkban kerékpártárolót is létesítettünk. Jövőre tervezzük a panorámát nyújtó tetőterasz színvonalas kialakítását is. Több új bérlőnk mellett bízom benne, hogy még az év vége előtt a biztosítási szektorból is új bérlőt üdvözölhetünk.”
A Pannónia Center a belváros északi részén, a Szent István körút vonzáskörzetében fekszik. A korábbiakban az INTERAG székházaként funkcionáló közel háromezer négyzetméteres épület 1998-ban került teljes körű felújításra és korszerűsítése attól kezdve folyamatos.
A légkondicionált irodaház szintenként 270 négyzetméteres bérelhető területet kínál, a bérlők kényelmét pedig a szokásos szolgáltatásokon felül a postaszolgálat és a büfé szolgálja.
A rugalmasan alakítható irodákkal rendelkező irodaház kisebb és nagyobb cégeknek egyaránt ajánl megfizethető irodahelyiségeket, melyek a bérlői igények szerint hosszabb vagy rövidebb időre is bérelhetők.
Az INTERAG Holding Zrt. több saját tulajdonú irodaházzal rendelkezik még Budapesten, melyek üzemeltetését saját szakemberekkel végzi.
A részvénytársaságnak érdekeltségei vannak még logisztikai, mezőgazdasági, autókereskedelmi, szálloda- és vendéglátó-ipari vállatokban is.

Négy új lakópark, négy különböző életstílus – Találd meg azt az otthont, ami igazán hozzád illik
Iroda

Vége a többéves irodabérletek korszakának? Egyre több vállalat vált rugalmas megoldásokra
Az irodapiac új korszakba lépett: már nem az a kérdés, kell-e iroda, hanem az, hogy milyen

Irodát bérelni ma már egészen mást jelent: egyre több cég vált szolgáltatott irodára

5+1 érv a szolgáltatott iroda mellett, amit minden cégvezetőnek érdemes ismernie
Raktár

Kiadó raktárt keresel? Így találhatsz néhány kattintással több ajánlatot egyszerre

Sikerre építve jön a következő szint: az APCT Condo után indul az APCT Trigo Maglódon

Elkészült az Airport City Condo Maglódon: 2026 áprilisától költözhető ipari egységek az M0-s mellett, egyedülálló konstrukcióban

Tudtad? Már pár kattintással megtalálhatod cégednek az ideális raktárt
Otthon

Nem az számít, mennyi hitelt kapsz: ezt érdemes átgondolni, mielőtt személyi kölcsönt veszel fel

Ingyen tervek, milliós támogatás: most újabb budapesti panelházak újulhatnak meg kedvező feltételekkel

Spekulánsok szorításában az európai lakáspiac? Súlyos figyelmeztetést adott ki az EU, sürgős lépéseket sürgetnek

Csak az árcsökkentés rázhatná fel a balatoni ingatlanpiacot
Dizájn

Eddig lehet orosz gáz Magyarországon: az Európai Bizottság döntött

Soha ne moss ilyen programmal: brutális rezsi jön utána

Rá sem ismersz a régi, sötét fürdőszobára – 7 előtte-utána kép, amitől leesik az állad

Így a legegyszerűbb kiszedni a koszt a mosógép alól: egyszerű a trükkje
Pénz

Felvett 1,2 milliárd dollárnyi új adósságot a magyar állam
Az Államadósság Kezelő Központ zártkörű kibocsátásban adott el dollárkötvényeket.
Adó és jog

Rugalmasság, wellbeing és fenntarthatóság: ezek formálják a jövő irodáit

Vége a hosszú irodabérletek korszakának? Egyre több cég választ új megoldást

Irodaforradalom zajlik: egyre több cég hagyja ott a hagyományos irodákat Magyarországon

Amikor az iroda már nem költség, hanem stratégiai előny: így írják át a cégek a működés szabályait
Retail

Eszkalálódik az IKEA-sztrájk, csütörtök délután 3-ig folytatódik a munkabeszüntetés
Elégedetlenek az áruház magyarországi dolgozói.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó




