Magyar startup költözött az Árpád Centerbe
Egy startup, a nemzetközi és hazai csomagküldés-fókuszú magyar vállalkozás, a Fürgefutár.hu úgy döntött, hogy Budapest egyik legfelkapottabb iroda negyedébe költözik. 2020. júliusában így a cég az Árpád híd és a Váci út szegletében elhelyezkedő Árpád Center Irodaházat választotta székhelyéül.
A Fürgefutár.hu beköltözésével az Árpád Centerben már csak 500 m² szabad irodaterület marad az épület 1. emeletén.
Az Árpád Center hét szinten kínál 5.500 m² irodateret ügyfeleinek, az épület kiválóan megközelíthető autóval, tömegközlekedéssel valamint kerékpárral. Mindemellett a bérlők élvezhetik az épület által nyújtott olyan előnyöket, mint a rugalmasan alakítható válaszfalak és a természetes fénnyel rendelkező irodák. A ház különös figyelmet fordít a speciális igényű emberek kényelmére is, így a kerekesszékkel közlekedők, az idősek, a babakocsisok valamint a kísérő kutyával érkezők is akadálymentesen használhatják az épület fő funkcióit.
Az Árpád Centerben megtalálható gyógyszertár, étterem és dohánybolt, a közvetlen közelben pedig számos
további étterem, cukrászda, posta, drogéria, bankfiók és fitneszterem szolgálja a bérlők kényelmét.
A Fürgefutár.hu szolgáltatásában jelenleg 4 futárszolgálat ajánlatai találhatóak és hasonlíthatóak össze. Partnereik között olyan nemzetközileg elismert cégeket találunk, mint a GLS, UPS, TNT és DPD. A Fürgefutár.hu online szolgáltatásával pár kattintás után, egyszerűen és gyorsan megtalálható a legolcsóbb és leggyorsabb csomagküldés.
Papp-Vas Dóra, a ConvergenCE bérbeadási igazgatója elmondta: „Remek hír, hogy az Árpád Center bérlői között üdvözölhetünk egy újabb megbízható, szakterületén különlegesen széleskörű szolgáltatást nyújtó vállalkozást. Az irodaterületet az ügyfelünk igényeihez szabva kulcsrakészen adtuk át.”
Tovább a teljes cikkre
Akár tízezreket is spórolhatsz a fűtésszámlán, ha ilyen rendszer működik a lakásodban
Iroda

Rugalmas irodák: a modern vállalkozások új alapértelmezett megoldása

Irodapiaci trendek 2025: generációk harca, hibrid munkavégzés és láthatatlan MI az irodákban

Professzionális iroda akár már holnapra – hosszú távú kötöttség nélkül

Fenntarthatóság, jóllét, rugalmasság: ezek a feltételek diktálnak az irodabérlésnél
Raktár

Túlkínálat, óvatos optimizmus és kettős üzemmód – ilyen most az ipari-, logisztikai ingatlanpiac

Airport City Condo Ipari- és Logisztikai Park – idő előtt elkészül a fejlesztés, nő az érdeklődés

Közel az átadáshoz az Airport City Condo Ipari- és Logisztikai Park – idő előtt költözhetnek a bérlők

Újra lendületben az ipari ingatlanpiac – látványos bővülést hozott a harmadik negyedév
Otthon

OtthonTérkép mobilapp – Legyél Te az első, aki tud az árváltozásokról!

Meglepő fordulat az Otthon Start Programban: egyetlen szó törlése tízezrek lakásálmait hozhatja közelebb

Új otthont keresel? Négy modern lakópark, ahol a kényelem, a technológia és az értéktartás kéz a kézben jár

Így kapsz akár 2,5 milliót otthoni akksira – indul a 100 milliárdos energiatároló program
Dizájn

Csak így tüntetheted el a penészt teljesen – Két filléres összetevő kell a szakértő szerint

Eddig lehet orosz gáz Magyarországon: az Európai Bizottság döntött

Soha ne moss ilyen programmal: brutális rezsi jön utána

Rá sem ismersz a régi, sötét fürdőszobára – 7 előtte-utána kép, amitől leesik az állad
Pénz

Példátlan ítélet született a bíróságon, 40 millió forintot kell fizetnie a banknak egy devizahitelesnek
A felvett összeg háromszorosát fizette vissza egy gyulai család.
Adó és jog

5+1 ok, amiért a szolgáltatott iroda a legjobb választás vállalkozásod számára

Találd meg pillanatok alatt a cégedhez illő irodát!

Közel az átadáshoz az Airport City Condo Ipari- és Logisztikai Park – idő előtt költözhetnek a bérlők

Lakatos szakembert keres az Eurogart Kft. – megbízható, hosszú távú állás Óbudán
Retail

A 4iG megszerezte egy újabb cég 90 százalékos üzletrészét
A tranzakció tovább erősíti a cégcsoport adatkommunikációs portfólióját.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó





