Bérlő érkezett a Skylight City irodaházba
Az egykori Material Center kereskedelmi központból kialakított irodaházba, a Skylight CITY-be költözik az Alza.hu webáruház. Ezzel az épület egynegyedét, 5 000 négyzetmétert már kiadott a tulajdonos WING Zrt.
A Róbert Károly körút Váci úthoz közeli szakaszán található 20.000 m2 összterületű, hétszintes Skylight CITY irodaházban jelenleg is folynak az átalakítási munkálatok. Az ingatlan gépkocsival és tömegközlekedéssel is jól megközelíthető, láthatósága kiváló. Előnye, hogy székházként is használható, ugyanakkor szintenként is osztható.

A beköltöző Alza.hu webáruház a földszinten nyitja meg második magyar bemutatótermét, és egyben új zászlóshajóját, a magyar megrendeléseket kiszolgáló raktára pedig a felszín alatti szinten kap helyet. A WING az Alza.hu igényeinek megfelelően, kulcsrakész módon végzi el a kialakítást, az átadás több lépcsőben, 2018 tavaszáig valósul meg.
Az épületben a minimálisan bérelhető alapterület 600 m2. Az irodák elrendezése minden szinten szabadon, nagyfokú rugalmassággal alakítható, nem befolyásolva a költséghatékony üzemeltetést. Az épületnek komoly vonzereje lehet még a mai dráguló irodapiacon, hogy a Skyligth CITY modern szolgáltatásait visszafogott bérleti díjon kínálja. Erről azonban nem közöltek részleteket.
Az irodaház a nemzetközi BREEAM In-Use minősítési rendszert célozta meg. Kerékpártárolók lesznek a mélygarázsban, wifi a közösségi terekben, fitnesz szintet is kialakítanak. Az átalakítási terveket az Aspectus Architect, a WING tervező cége készíti, a belsőépítészeti tervezést a Lab5 végzi.
Tovább a teljes cikkre
Egyre tudatosabbak a prémium lakásvásárlók: új szempont került fókuszba
Iroda

Irodaforradalom zajlik: egyre több cég hagyja ott a hagyományos irodákat Magyarországon

5+1 ok, amiért a szolgáltatott iroda lehet a vállalkozások következő lépése

Amikor az iroda már nem költség, hanem stratégiai előny: így írják át a cégek a működés szabályait

Már nem akarnak évekre beragadni a cégek: ezért robbanhatnak be a szolgáltatott irodák
Raktár

Sikerre építve jön a következő szint: az APCT Condo után indul az APCT Trigo Maglódon

Elkészült az Airport City Condo Maglódon: 2026 áprilisától költözhető ipari egységek az M0-s mellett, egyedülálló konstrukcióban

Tudtad? Már pár kattintással megtalálhatod cégednek az ideális raktárt

A magyar beruházó döbbenetes tempóban pörgeti az ingatlanfejlesztéseket
Otthon

Otthon Starttal is megvehetők: 4 különleges lakás, amely most sok vevő figyelmét felkeltheti

Hónapok óta erre vártak a magyarok: hamarosan újranyithat az ország egyik legismertebb fürdője

Albérlet helyett mindenki lakást vesz? Szakértők szerint teljesen át kellene írni a magyar bérlakáspiac szabályait

Vége a hosszú irodabérletek korszakának? Egyre több cég választ új megoldást
Dizájn

Eddig lehet orosz gáz Magyarországon: az Európai Bizottság döntött

Soha ne moss ilyen programmal: brutális rezsi jön utána

Rá sem ismersz a régi, sötét fürdőszobára – 7 előtte-utána kép, amitől leesik az állad

Így a legegyszerűbb kiszedni a koszt a mosógép alól: egyszerű a trükkje
Pénz

Felvett 1,2 milliárd dollárnyi új adósságot a magyar állam
Az Államadósság Kezelő Központ zártkörű kibocsátásban adott el dollárkötvényeket.
Adó és jog

Amikor az iroda már nem költség, hanem stratégiai előny: így írják át a cégek a működés szabályait

Teljesen átalakul az irodapiac: ami jön, arra kevesen vannak felkészülve

Az iroda már nem csak helyszín: így formálja át a piacot a rugalmasság, a wellbeing és a fenntarthatóság

Az iroda új szerepe: költségből stratégiai fegyver
Retail

Saját részvényeit vásárolja vissza a Telekom
Legfeljebb ötven milliárd forintig vesznek részvényeket.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó





