Bank Center: a pénzügyi szektor fellegvára
Három új szerződés aláírásával bővült a Budapest belvárosában lévő prémium irodaház bérlői állománya. Az Európai Újjáépítési és Fejlesztési Bank (EBRD), a Bank of Georgia Magyarország és a Conclude Services Kft. költözött be a közelmúltban a Bank Centerbe. A három bérlő összesen közel 630 négyzetmétert foglal el, ezzel az irodaház bérlői telítettsége meghaladja a nyolcvan százalékot.
Az Európai Újjáépítési és Fejlesztési Bank, a Bank of Georgia Magyarország, valamint a Conclude Services Kft. július-augusztus hónapokban foglalja el új székhelyét a belvárosi irodaházban. Az új deal-ek mindegyike nagyságrendileg 150 és 300 négyzetméter közötti irodákra vonatkozik. A Bank Centernek az új partnerekkel együtt összesen 52 bérlője van, amelyek jelentős része multinacionális pénzügyi területen tevékenykedő vállalat, illetve kormányzati szerv. A bérlők listáján olyan neves cégek szerepeltek, mint a Citibank, a Weil, a BorsodChem, az OTP Bank, az Amgen, és a Regus, a Franklin Templeton, a Bankár Holding, a Noguchi Porter Novelli.
Az irodaház a GLL Real Estate Partners kezelésében van, a bérbeadási és ingatlanüzemeltetési tevékenységét az Avestus Real Estate végzi. Az épület 52.184 négyzetméteres bruttó alapterületéből 32.000 négyzetmétert foglalnak el az irodák és kereskedelmi egységek. A Bank Center bérbeadottsági szintje jelenleg 80 százalék feletti.

Új építésű lakóparkok, amelyek új szintre emelik az otthon fogalmát – Balatontól a belvárosig
Iroda

Rugalmas iroda, azonnali indulás: ezért fordul egyre több cég a szolgáltatott irodák felé

Már nem az ár dönt: így alakítja át az irodapiacot a rugalmasság, a wellbeing és a fenntarthatóság

Amikor az iroda már nem teher, hanem versenyelőny: így változtatják meg a cégek a játékszabályokat

AZ INTERNATIONAL WORKPLACE GROUP 2025-BEN VILÁGSZERTE 1132 ÚJ HELYSZÍNNEL BŐVÍTETTE HÁLÓZATÁT
Raktár

Elkészült az Airport City Condo Maglódon: 2026 áprilisától költözhető ipari egységek az M0-s mellett, egyedülálló konstrukcióban

Tudtad? Már pár kattintással megtalálhatod cégednek az ideális raktárt

A magyar beruházó döbbenetes tempóban pörgeti az ingatlanfejlesztéseket

A drága ajándékokat már novemberben megvettük, karácsony előttre ez maradt
Otthon

A budapesti újépítésű lakáspiac 2026 áprilisában: fordulópont vagy csak lélegzetvétel?

Mekkora személyi kölcsönt érdemes felvenni? Így dönthetsz úgy, hogy ne bánd meg

Berobbant a TBSZ: egyre több magyar választja az adómentes befektetést – aki nem figyel, pénzt bukhat

Durva fordulat a lakáspiacon: kilőtt a forgalom, de valami nagyon nem stimmel a háttérben
Dizájn

Eddig lehet orosz gáz Magyarországon: az Európai Bizottság döntött

Soha ne moss ilyen programmal: brutális rezsi jön utána

Rá sem ismersz a régi, sötét fürdőszobára – 7 előtte-utána kép, amitől leesik az állad

Így a legegyszerűbb kiszedni a koszt a mosógép alól: egyszerű a trükkje
Pénz

Felvett 1,2 milliárd dollárnyi új adósságot a magyar állam
Az Államadósság Kezelő Központ zártkörű kibocsátásban adott el dollárkötvényeket.
Adó és jog

Nem elég feltölteni egy hirdetést – így lesz valóban eladható az ingatlanod

Felrobbant a lakáspolitika: ingyen rezsi, állami lakások vagy brutális eladósodás? Ez vár rád a választás után

Irodaházból luxus apartmanok? Brutális átalakulás indul a miskolci campuson!

Már nem ugyanaz az iroda: három erő alakítja át a piacot 2026-ban
Retail

Beszállt a Vapiano étteremláncba a Libri alapítója és egykori cégvezetője
Megtörtént a tulajdonosváltás.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó





