Újabb tranzakciók a vezető ingatlanfejlesztő és befektető cég retail portfóliójában
Összesen 4140 négyzetméter tranzakciót írt alá a CPI Retail üzletága.
A CPI Hungary, Magyarország vezető ingatlanfejlesztő és befektető cége 4140 négyzetméter tranzakciót írt alá az elmúlt időszakban. Új szereplőként jelent meg a Pepco és a Naturae Group, hosszabbított a Walterland és a Brendon.
A CBRE közreműködésével nyitotta meg a Pepco legújabb magyarországi üzletét 360 négyzetméteren a Buy-Way Dunakeszi üzletközpontban. Ugyanitt, illetve a soroksári központban a Walterland immár nagyobb területen, összesen 1738 négyzetméteren hosszabbított az elkövetkező évekre.
A Buy-Way soroksári központjában 1943 négyzetméter hosszabbítást írt alá hosszútávra Magyarország piacvezető babaáruházlánca, a Brendon, a Blaha Lujza téren elhelyezkedő Europeumban pedig a Naturae Group nyitja meg második budapesti, 100 nm-es alapterületű Bio-szaküzletét.
A CPI Hungary jelenleg 11 irodaépületért, négy üzletközpontért, három hotelért és egy logisztikai parkért felel, a kezelt magyarországi ingatlanvagyon összértéke pedig 307 millió euró (mintegy 95 milliárd forint).
A mintegy 220 000 négyzetméter alapterületű magyarországi ingatlan portfólióját kezelő CPI célja a 21. századi követelményeknek való megfelelés. Ilyen például a fenntartható megoldások, zöld területek, modern mérnöki technológia, környezettudatos gépészeti rendszerek, letisztult formák, high-tech környezet és jó elhelyezkedés.
A társaság a következő két évben 1,3 milliárd forintot fordít meglévő ingatlanállománya korszerűsítésére.

Brickery Homes – az utolsó lakások Budapest szívében, fix 3%-os hitellel
Iroda

A Váci úton vett fejlesztési telket a WING

Rugalmas irodai megoldás a jövő vállalkozásai számára

Rugalmas irodamegoldások: a modern vállalkozások új kedvence

Modern irodák Budapest XIII. kerületében – Rugalmas megoldások a Metropol Office-ban
Raktár

Közel az átadáshoz az Airport City Condo Ipari- és Logisztikai Park – idő előtt költözhetnek a bérlők

Újra lendületben az ipari ingatlanpiac – látványos bővülést hozott a harmadik negyedév

Harmincszoros bővülés – 15 500 négyzetméterre költözik az iLogistic a CTPark Budapest West logisztikai és ipari parkban

Kelet-Európa a logisztika új motorja – Magyarország a régió központi szereplőjévé válhat
Otthon

Megtorpantak a vevők a sokszor már abszurd ingatlanpiaci árak miatt

REKORD UTÁN ÚJABB REKORD VÁRHATÓ A HITELPIACON

Túl drága lett a lakásvásárlás? Megtorpantak a vevők a XIV. és a XVI. kerületben

2025 októberében történelmi csúcsra ugrott a lakáshitelezés Magyarországon, novemberben újabb rekord jöhet
Dizájn

Soha ne moss ilyen programmal: brutális rezsi jön utána

Rá sem ismersz a régi, sötét fürdőszobára – 7 előtte-utána kép, amitől leesik az állad

Így a legegyszerűbb kiszedni a koszt a mosógép alól: egyszerű a trükkje

Ezzel soha ne pucold a mosógépet, mert tönkreteszi – Kevesen tudják, hogy milyen nagy kárt okozhat
Pénz

Példátlan ítélet született a bíróságon, 40 millió forintot kell fizetnie a banknak egy devizahitelesnek
A felvett összeg háromszorosát fizette vissza egy gyulai család.
Adó és jog

Lakatos szakembert keres az Eurogart Kft. – megbízható, hosszú távú állás Óbudán

Csatlakozz az Alkotás Szolgáltató Kft. csapatához műszaki előkészítőként!

Statikus tervező mérnököt keres a KreaBIM Kft. – alkotói szemléletű, változatos projektek Dunakeszin

Víz-, gáz-, fűtésszerelő munkatársat keres az Eurogart Kft. Budapesten
Retail

A kereskedelmi ingatlanpiac 2026-ban: kitart a mérsékelt optimizmus
A Deloitte legfrissebb nemzetközi felmérése szerint a kereskedelmi ingatlanszektor számos kihívással néz szembe, ugyanakkor 2026-ban bővülhetnek azok a cégek, amelyek
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó





