Két rangos díj a ProLogis-nak
A ProLogis két tekintélyes díjat is elnyert a Közép- és Kelet-Európai Ingatlanminőségi Díjak közül: Michael de Jong-Douglas-t, a ProLogis szenior alelnökét és közép- és kelet-európai regionális igazgatóját a 2006-os év CEE ipari szakértőjévé választották, míg a ProLogis Park Chorzów az év CEE ipari és logisztikai fejlesztés díját nyerte el.
A díjátadó ceremónia a varsói Intercontinental Hotelben került megrendezésre, 2007. február 21-én. A Central & Eastern European Real Estate Quality Awards gála keretében a ProLogis Park Chorzów megkapta „A 2007-es év CEE ipari és logisztikai fejlesztése” díjat, amely a harmadik rangos kitüntetés amelyet a létesítmény elnyert 2006. októberi megnyitása óta. 2006. decemberében a Construction Investment Journal szerkesztője a Parkot tartotta érdemesnek a “Legjobb Raktár- és Logisztikai Projekt Lengyelországban” díjára.
A ProLogis Park Chorzów a „2006 Logistics Operator” rangsor készítői, az Eurologistics kiadó és a Data Group Consulting elismerését is kivívta: a poszt-indusztriális környezetben, a magas környezetvédelmi előírások figyelembevételével létrehozott park az „Innovatív Logisztikai Megoldás” kategória díját nyerte el.
A ProLogis másik sikere, hogy Michael de Jong-Douglas-t, a ProLogis szenior alelnökét és regionális igazgatóját a 2006-os év CEE ipari szakértőjévé választották. Dr. Michael de Jong-Douglas tíz éve dolgozik a vállalatnál, ebből az utóbbi négy évben a ProLogis CEE tevékenységét irányítja. Lengyelországi pozíciója előtt Michael az európai ügyfél kapcsolatokért volt felelős, még korábban pedig az előzetes felmérési tevékenységet koordinálta.
„Büszkék vagyunk mindkét elismerésre. Ezek a díjak örömmel töltenek el minket, és arra ösztönöznek bennünket, hogy tovább emeljük szolgáltatásaink színvonalát. Ezúton szeretnénk köszönetet mondani az összes ProLogis alkalmazottnak, mert az ő tehetségük és elkötelezettségük a ProLogis sikereinek alapja”- mondta Michael de Jong-Douglas.

Új szakaszba lépett a Novus Liget: már beköltöztek az első lakók a rendkívül energiahatékony, kertvárosi otthonokba
Iroda

Amikor az iroda már nem költség, hanem stratégiai előny: így írják át a cégek a működés szabályait

Már nem akarnak évekre beragadni a cégek: ezért robbanhatnak be a szolgáltatott irodák

Teljesen átalakul az irodapiac: ami jön, arra kevesen vannak felkészülve

Az iroda már nem csak helyszín: így formálja át a piacot a rugalmasság, a wellbeing és a fenntarthatóság
Raktár

Sikerre építve jön a következő szint: az APCT Condo után indul az APCT Trigo Maglódon

Elkészült az Airport City Condo Maglódon: 2026 áprilisától költözhető ipari egységek az M0-s mellett, egyedülálló konstrukcióban

Tudtad? Már pár kattintással megtalálhatod cégednek az ideális raktárt

A magyar beruházó döbbenetes tempóban pörgeti az ingatlanfejlesztéseket
Otthon

Otthon Starttal is megvehető családi házak: 4 különleges ingatlan, ami most rengeteg vevő figyelmét felkeltheti

Azonnali kormányzati lépéseket ígér az új miniszter: hétfőn már a kabinet elé kerülhet az azbesztügy

Teljesen átalakulhat a magyar lakáspiac: Vitézy kezébe kerül a lakáspolitika, jöhetnek az új szabályok és a bérlakásprogramok

Józsefvárost is eléri az Airbnb-szigor? – Egyes környékeken teljesen leállhat az új lakáskiadás
Dizájn

Eddig lehet orosz gáz Magyarországon: az Európai Bizottság döntött

Soha ne moss ilyen programmal: brutális rezsi jön utána

Rá sem ismersz a régi, sötét fürdőszobára – 7 előtte-utána kép, amitől leesik az állad

Így a legegyszerűbb kiszedni a koszt a mosógép alól: egyszerű a trükkje
Pénz

Felvett 1,2 milliárd dollárnyi új adósságot a magyar állam
Az Államadósság Kezelő Központ zártkörű kibocsátásban adott el dollárkötvényeket.
Adó és jog

Amikor az iroda már nem költség, hanem stratégiai előny: így írják át a cégek a működés szabályait

Amikor az iroda már nem teher, hanem versenyelőny: így változtatják meg a cégek a játékszabályokat

Irodapiaci fordulat 2026-ban: a hibrid munka, az MI és a zöld minősítések együtt formálják az irodák jövőjét

Fordulat az ingatlanpiacon: gyenge január után beindult a roham, tavaszra felpöröghet a kereslet
Retail

Saját részvényeit vásárolja vissza a Telekom
Legfeljebb ötven milliárd forintig vesznek részvényeket.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó





