A Pólus Centerben nyitotta meg legújabb üzletét a Deichmann cipőlánc
A Pólus Centerbe, Magyarország elsők között épült bevásárlóközpontjába költözött a népszerű Deichmann hálózat. A világszerte több mint 3000 üzlettel rendelkező, hazánkban és Európában is piacvezető cipőkereskedelmi lánc nagy érdeklődés mellett nyitotta meg 19. budapesti üzletét.

Bognár Tünde, a bevásárlóközpont igazgatója elmondta: „Örülök annak, hogy egy népszerű márkával bővült a bevásárlóközpontunk, amely tökéletesen kiegészíti a Pólus Center kínálatát. Bízom abban, hogy a Deichmann megnyitása csak az első lépése annak a megújulásnak, amely a Pólus Centerben zajlik majd. 2011-ben szeretnénk még több új bérlőt vonzani a központba, emellett olyan átalakításokat is tervezünk a jövőben, amelyek kényelmesebbé és színvonalasabbá teszik az emberek vásárlását és időtöltését.”
Dr. Gangl Ágnes, a Deichmann expanziós vezetője kiemelte: „Országos viszonylatban a 75. boltunkat nyitottuk meg a Pólus Centerben. Ez a szám is kifejezi, hogy a Deichmann termékei iránt a jelenlegi nehéz gazdasági helyzet ellenére is jelentős a kereslet. A terjeszkedésünkhöz megfelelő helyszín volt a Pólus Center, amely jó adottságokkal rendelkezik.”
Az idén 15 éves Pólus Center Magyarország elsők között megnyitott bevásárlóközpontja, ahol 62 600 négyzetméteren több mint 220 kereskedelmi egység, számos szolgáltatás és szórakozási lehetőség található. A központ fedett jégpályája nem csak egyedülálló, de a magyar hoki válogatott utánpótlásának biztosításában is jelentős szerepet játszik. A Pólus Center 2500 parkolója egész évben ingyenesen várja a látogatókat.

Nem csak a lokáció számít: ezek a lakóparkok mutatják, merre tart az új építésű piac
Iroda

Irodaforradalom zajlik: egyre több cég hagyja ott a hagyományos irodákat Magyarországon

5+1 ok, amiért a szolgáltatott iroda lehet a vállalkozások következő lépése

Amikor az iroda már nem költség, hanem stratégiai előny: így írják át a cégek a működés szabályait

Már nem akarnak évekre beragadni a cégek: ezért robbanhatnak be a szolgáltatott irodák
Raktár

Sikerre építve jön a következő szint: az APCT Condo után indul az APCT Trigo Maglódon

Elkészült az Airport City Condo Maglódon: 2026 áprilisától költözhető ipari egységek az M0-s mellett, egyedülálló konstrukcióban

Tudtad? Már pár kattintással megtalálhatod cégednek az ideális raktárt

A magyar beruházó döbbenetes tempóban pörgeti az ingatlanfejlesztéseket
Otthon

Csökkent ezeknek a lakásoknak az ára: milliókat faragtak a tulajdonosok

Milliókat osztanak szét Budapesten a fiatalok között: bárki pályázhat 18 és 24 év között saját ötlettel

Megszűnhet a kötelező e-napló és a kamarai tagság? Radikális fordulatot követelnek az építészek

Így csaphatsz le a legjobb ingatlanokra még azelőtt, hogy mások egyáltalán észrevennék őket
Dizájn

Eddig lehet orosz gáz Magyarországon: az Európai Bizottság döntött

Soha ne moss ilyen programmal: brutális rezsi jön utána

Rá sem ismersz a régi, sötét fürdőszobára – 7 előtte-utána kép, amitől leesik az állad

Így a legegyszerűbb kiszedni a koszt a mosógép alól: egyszerű a trükkje
Pénz

Felvett 1,2 milliárd dollárnyi új adósságot a magyar állam
Az Államadósság Kezelő Központ zártkörű kibocsátásban adott el dollárkötvényeket.
Adó és jog

Amikor az iroda már nem költség, hanem stratégiai előny: így írják át a cégek a működés szabályait

Már nem akarnak évekre beragadni a cégek: ezért robbanhatnak be a szolgáltatott irodák

Teljesen átalakul az irodapiac: ami jön, arra kevesen vannak felkészülve

Az iroda már nem csak helyszín: így formálja át a piacot a rugalmasság, a wellbeing és a fenntarthatóság
Retail

Saját részvényeit vásárolja vissza a Telekom
Legfeljebb ötven milliárd forintig vesznek részvényeket.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó





