Az NTA vonattal érkezik Teresinbe
A megállapodás értelmében az NTA, egy nemzetközi teherfuvarozó vállalat 6 000 négyzetmétert bérel a ProLogis Park Teresin területén.

„A kemény munkán kívül a megfelelő pozícióban lévő megfelelő emberek jelentik a fejlődés és a növekedés alapját” – állapította meg Grzegorz Brzostowski, az NTA elnöke. „Hozzátéve a modern raktárlétesítményeket, a kiváló kommunikációs körülményeket és a logisztikai szempontból stratégiai fontosságú helyszíneket, nem választhattunk volna jobb raktárterület szolgáltatót, mint a ProLogis.”
„A vasút elérhetősége kulcsfontosságú előnyt, és végül döntő tényezőt jelentett a megállapodás aláírásakor” – mondta Wojciech Kosiór, a ProLogis lengyelországi bérbeadásokért felelős alelnöke. „Teresin mellett a ProLogis-nak még két közvetlen vasúti mellékvágánnyal rendelkező parkja van, Sochaczew-ben és Dabrowa Górnicza-ban. A közúti szállítmányozás alternatívájaként a vasúti kapcsolat tökéletesen egybevág az ügyfeleink által implementált fenntartható fejlődési alapelvekkel.”
A ProLogis Park Teresin hat épületében összesen 160 000 terület található. Közvetlen mellékvágány kapcsolatával és stratégiai elhelyezkedésével a park kiváló szállítmányozási lehetőségeket kínál, amelyek hatékony hazai, közép- és kelet-európai és oroszországi árudisztribúciót tesznek lehetővé.
A ProLogis további ügyfelei a parkban a DHL, a Rhenus Contract Logistics, a Schenker, és a Viva Manufacturing.
A ProLogis portfóliója a Varsó környéki piacon kilenc disztribúciós park harminckilenc épületében 750 000 négyzetméter területet foglal magában olyan stratégiai helyszíneken, mint Varsó, Janki, Nadarzyn, Błonie, Teresin és Sochaczew.

Négy új lakópark, négy különböző életstílus – Találd meg azt az otthont, ami igazán hozzád illik
Iroda

Vége a többéves irodabérletek korszakának? Egyre több vállalat vált rugalmas megoldásokra
Az irodapiac új korszakba lépett: már nem az a kérdés, kell-e iroda, hanem az, hogy milyen

Irodát bérelni ma már egészen mást jelent: egyre több cég vált szolgáltatott irodára

5+1 érv a szolgáltatott iroda mellett, amit minden cégvezetőnek érdemes ismernie
Raktár

Kiadó raktárt keresel? Így találhatsz néhány kattintással több ajánlatot egyszerre

Sikerre építve jön a következő szint: az APCT Condo után indul az APCT Trigo Maglódon

Elkészült az Airport City Condo Maglódon: 2026 áprilisától költözhető ipari egységek az M0-s mellett, egyedülálló konstrukcióban

Tudtad? Már pár kattintással megtalálhatod cégednek az ideális raktárt
Otthon

Nem az számít, mennyi hitelt kapsz: ezt érdemes átgondolni, mielőtt személyi kölcsönt veszel fel

Ingyen tervek, milliós támogatás: most újabb budapesti panelházak újulhatnak meg kedvező feltételekkel

Spekulánsok szorításában az európai lakáspiac? Súlyos figyelmeztetést adott ki az EU, sürgős lépéseket sürgetnek

Csak az árcsökkentés rázhatná fel a balatoni ingatlanpiacot
Dizájn

Eddig lehet orosz gáz Magyarországon: az Európai Bizottság döntött

Soha ne moss ilyen programmal: brutális rezsi jön utána

Rá sem ismersz a régi, sötét fürdőszobára – 7 előtte-utána kép, amitől leesik az állad

Így a legegyszerűbb kiszedni a koszt a mosógép alól: egyszerű a trükkje
Pénz

Felvett 1,2 milliárd dollárnyi új adósságot a magyar állam
Az Államadósság Kezelő Központ zártkörű kibocsátásban adott el dollárkötvényeket.
Adó és jog

Rugalmasság, wellbeing és fenntarthatóság: ezek formálják a jövő irodáit

Vége a hosszú irodabérletek korszakának? Egyre több cég választ új megoldást

Irodaforradalom zajlik: egyre több cég hagyja ott a hagyományos irodákat Magyarországon

Amikor az iroda már nem költség, hanem stratégiai előny: így írják át a cégek a működés szabályait
Retail

Eszkalálódik az IKEA-sztrájk, csütörtök délután 3-ig folytatódik a munkabeszüntetés
Elégedetlenek az áruház magyarországi dolgozói.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó




