Augusztusra kész lesz a Danubius IV.
Szerkezetkész a Wallis Ingatlan Rt. Váci úti ingatlanfejlesztésének végs? fázisa, a Danubius IV irodaház. A tervek szerint az új irodaépületet 2005 augusztusában adják át.
Szerkezetkész a Wallis Ingatlan Rt. Váci úti ingatlanfejlesztésének végs? fázisa, a Danubius IV irodaház. A tervek szerint az új irodaépületet 2005 augusztusában adják át – áll a társaság közleményében. A beruházás befejeztével a Danubius irodaház-komplexum közel 18 ezer négyzetméter irodaterületet kínál az épület már meglév? és új bérl?i számára.
A Danubius IV beruházásának összértéke megközelíti a 3 milliárd forintot, a Wallis Ingatlan még 2002-ben hosszú távú refinanszírozási szerz?dést kötött a HVB Bank Hungary Rt.-vel az irodaház negyedik fázisának megépítéséhez szükséges források biztosítására. Az új épület augusztusi átadásával a társaság által fejlesztett épületek területe meghaladja a 100 ezer négyzetmétert.
A Danubius IV. bruttó összes szintterülete 12,6 ezer négyzetméter a felszínen, további 3,8 ezer négyzetméter a föld alatt. Az új szárny hét szinten kínál 8,75 ezer négyzetméter modern irodaterületet. Az eddigi udvari parkolást fedett, illetve mélygarázs váltja fel, amely összesen 234 gépkocsi befogadására alkalmas. Az épületet a Wing Tervez? Rt. tervezte, a kivitelezést pedig a Wallis Ingatlan leányvállalata, a Market Épít? Rt. végezte.
Az eddig átadott három épület kihasználtsága jelenleg 100 százalék, s a bérelhet? irodaterületek mérete 120 négyzetmétert?l akár 2,3 ezer négyzetméterig terjed. A Danubius irodaház bérl?i között van a Danubius Rádió, a Scansoft Rt., az Euroweb Rt., az Imperial Tobacco Rt., de az Erste és a CIB Bank is rendelkezik fiókkal az épületben.

Modern otthonok városban és tóparton – négy lakópark, ahol a kényelem és a minőség találkozik
Iroda

A Gránit Alapkezelő fókuszában a zöld jövő: átfogó fenntarthatósági fejlesztések a Grandum Ingatlankezelő portfóliójában

Fenntarthatósági rekordokat döntöget a Budapest ONE irodaház

Hibrid munkavégzés és wellbeing – új alapkövetelmények az irodapiacon

Elkezdődött a magyar kkv-k ESG-forradalma – fenntarthatóság az irodapiacon is
Raktár

Új magyar raktár a világ legnagyobb logisztikai vállalatánál: megkezdte működését a DSV környezetbarát szigetszentmiklósi raktára

Eladó ipari ingatlan sokoldalú hasznosítási lehetőségekkel Győr Nádorvárosban

Kiadó raktárak könnyedén – így találhatsz gyorsan megfelelő raktárt!

Egyedülálló lehetőség: bérelhető majd megvásárolható területek az APCT Condo logisztikai központban
Otthon

Lassul a bérleti piac: októberben már csökkentek az árak

MÉRSÉKLŐDÖTT AZ ÚJ ÉPÍTÉSŰ LAKÁSOK ÁREMELKEDÉSE A FŐVÁROSBAN

Eladó panorámás luxuslakás Budapest I. kerületében – teraszos, A+ energiaosztályú otthon az Attila úton

Ne maradj le a legjobb ingatlan ajánlatokról — töltsd le az OtthonTérkép mobilappot!
Dizájn

Így a legegyszerűbb kiszedni a koszt a mosógép alól: egyszerű a trükkje

Ezzel soha ne pucold a mosógépet, mert tönkreteszi – Kevesen tudják, hogy milyen nagy kárt okozhat

Ezt sokan elmulasztják a házukkal kapcsolatban, pedig több százezres büntetés járhat érte: figyelmeztet a NAV

Felújította a brit házaspár a konyháját: döbbenetes, mire bukkantak a padló alatt
Pénz

Példátlan ítélet született a bíróságon, 40 millió forintot kell fizetnie a banknak egy devizahitelesnek
A felvett összeg háromszorosát fizette vissza egy gyulai család.
Adó és jog

Építs karriert a kiberbiztonság jövőjében – Business Development Manager-t keres a Bakotech Magyarországra

A világ lassan belefullad a munkaalkoholizmusba – Magyarországon még tűrhető a helyzet

Vége az ingyenes készpénzfelvételnek az OTP-nél! – de van, aki még megússza a pluszköltséget!

Pénzügyi munkatársat keres a Libri-Bookline Zrt. – csatlakozz Magyarország vezető könyvkereskedelmi hálózatához!
Retail

Nagy bejelentést tett a Shein, ebben az európai országban nyitnak üzletet
Az ázsiai fast fashion óriás további öt bolt megnyitását is tervezi.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó
