A HG Media cégcsoport új irodaházban
A Jones Lang LaSalle ingatlan szaktanácsadó cég segítségével a Lisznyai Irodaházban találta meg új székhelyét a HG Media cégcsoport.
A HG Media elsősorban költséghatékonysági szempontok alapján döntött a székhely változtatás mellett. Az üzleti tevékenységéhez jobban igazodó, olcsóbb és egyben sokkal kellemesebb, a kreatív munkát inspiráló zöld környezetben tudja kihasználni az egyes cégek együttes elhelyezéséből adódó előnyöket. Emellett fontos szempont volt, hogy az ügyfelek is a megszokott útvonalon juthatnak el a vállalathoz, hiszen az elmúlt közel 10 évben is az I. kerületben helyezkedett el a cégcsoport irodája. A cégcsoport a Lisznyai Irodaház teljes irodaterületére kötött bérleti szerződést.
A HG Média (www.hgmedia.hu) tartalomfejlesztéssel, kommunikációs tanácsadással és niche közösségek kialakításával foglalkozó cégcsoport, amelynek főbb tagjai a Hamu és Gyémánt Kft., a HG 360 Kft., Media Services Magyarország Kft., a Fotógyár Kft., a HG PRISMA Kft. és az Affiliate Network Kft. A cég on-és off-line kommunikációs tanácsadói üzletágának részeként üzleti és közösségi kommunikációs projektek tervezését, gyártását és lebonyolítását látja el, full service ügynökségként.
Tarcza Pál Patrik, a Jones Lang LaSalle vezető irodapiaci tanácsadójaelmondta: „Számos iroda lehetőség szóba került a HG Media irodaköltözése kapcsán. Eddigi irodájukhoz közeli, budai ingatlanokat kerestek, és fontos volt számukra a költséghatékony, egyedi, inspiráló irodai atmoszféra és a zöld környezet. A Lisznyai Irodaházban mindezek az értékek egyesülnek és bízom abban, hogy a cégcsoport hosszútávon elégedett lesz a választásával.”
Krskó Tibor, a cégcsoport vezetőjekiemelte, hogy a Jones Lang LaSalle sok időt és energiát spórolt meg számukra azzal, hogy csak olyan irodaházakat mutattak meg, amik valóban megfeleltek az igényeiknek és a szerződéskötés és területkialakítás során végig hatékonyan segítették a feleket.

Új építésű lakások Otthon Starttal? Budapesten és a Balatonnál is megtalálhatod álmaid otthonát!
Iroda

Szolgáltatott irodák: rugalmas és költséghatékony megoldás a modern vállalkozások számára

Bérelhető irodák Budapest XIII. kerületében – Metropol Office a Tüzér utcában

Szolgáltatott irodák: miért választják egyre többen a rugalmas irodabérlést?

Eladó ipari ingatlan sokoldalú hasznosítási lehetőségekkel Győr Nádorvárosban
Raktár

Új magyar raktár a világ legnagyobb logisztikai vállalatánál: megkezdte működését a DSV környezetbarát szigetszentmiklósi raktára

Eladó ipari ingatlan sokoldalú hasznosítási lehetőségekkel Győr Nádorvárosban

Kiadó raktárak könnyedén – így találhatsz gyorsan megfelelő raktárt!

Egyedülálló lehetőség: bérelhető majd megvásárolható területek az APCT Condo logisztikai központban
Otthon

Óriási csavar: mégsem indítja el most a kormány a lakásfelújítási támogatást – ez áll a háttérben!

Alku nélkül nincs üzlet: ennyivel olcsóbban kelnek el a magyar ingatlanok

OtthonTérkép applikáció – Ne maradj le a lakásárak csökkenéséről!

Pénzeső az Otthon Start körül: így zsebelhetsz be akár több százezer forintot pluszban, ha ügyesen kombinálod a hiteleket!
Dizájn

Ezzel soha ne pucold a mosógépet, mert tönkreteszi – Kevesen tudják, hogy milyen nagy kárt okozhat

Ezt sokan elmulasztják a házukkal kapcsolatban, pedig több százezres büntetés járhat érte: figyelmeztet a NAV

Felújította a brit házaspár a konyháját: döbbenetes, mire bukkantak a padló alatt

A legdurvábban odaégett zsírt is félperc alatt lehozta: elvetemült ez az új takarítós trend
Pénz

Stratégiai együttműködést kötött a Gránit Alapkezelő és a Mathias Corvinus Collegium
A Gránit Alapkezelő és a Mathias Corvinus Collegium (MCC) által 2025. szeptember 18-án aláírt stratégiai együttműködés célja, hogy a Gránit
Adó és jog

Csontozói álláslehetőség Németországban – stabil munka, kiemelkedő fizetés

Csatlakozz a Maschinenring Magyarország csapatához Kecskeméten!

Szendvicskészítő állás a Nimbus Pékségnél Szomoron – csatlakozz egy nagyszerű csapathoz!

Szabász munkatársat keres a szolnoki H.I.D. Textil Kft.
Retail

Válaszolt a teljes kivonulással kapcsolatos kérdésre a Spar
Kisújszálláson augusztus 24-én végleg bezárja üzletét.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó
