Újabb ingatlan aukciók a CIB Csoportnál
A magyar ingatlanpiac élénkülését jelzi, hogy továbbra is gyorsan nő a CIB Bank által novemberre szervezett internetes árverésre regisztráló résztvevők száma.
A 2013 júniusban megtartott első, majd az októberben megtartott második aukció sikerei nyomán november 11-12-13-án újabb 28 ingatlant árvereznek el a CIB nyilvános internetes licitrendszerében (www.cibingatlanaukcio.hu).
A 2013. október 18-án befejeződött második aukció jelentős érdeklődést generált: a felkínált ingatlanok több mint 50%-ára érkezett vételi ajánlat, melyek többségét a CIB Csoport elfogadta.
Az eddigi tapasztalatok alapján a mostani aukció keretében eladásra felkínált ingatlanokra is előre lecsaphatnak a licitálók a „Buy Now” („Villámár”) funkció használatával, melynek révén egy fix, a korábban meghirdetett árhoz képest kedvezményes árat fizethetnek még az árverés megkezdése előtt. Ez a lehetőség október 25-én 11 órától november 5-én 18 óráig áll rendelkezésre a novemberi aukción.
A birtokában levő ingatlanállomány csökkentése érdekében a CIB Csoport nemrég átfogó programot indított az ingatlanok online árverések keretében történő újraértékesítésére. Az aukciós program mellett a CIB Csoport további ingatlanokat kínál eladásra kiválasztott ingatlanközvetítő cégeken és a CIB Csoport ingatlankezelő részlegén keresztül.

Új otthonok Zugló nyugodt utcáiban: modern lakások és CSOK Plusz lehetőség egy helyen
Iroda

AZ INTERNATIONAL WORKPLACE GROUP 2025-BEN VILÁGSZERTE 1132 ÚJ HELYSZÍNNEL BŐVÍTETTE HÁLÓZATÁT

Miért fordul egyre több cég a szolgáltatott irodák felé? Új szemlélet formálja az irodapiacot

Rugalmas irodák: miért váltak a modern vállalkozások új alapmegoldásává?

Már papír is van róla, hogy ez Magyarország szinte legzöldebb irodaháza
Raktár

Harc az idővel a vásárlókért: 24 órás házhoz szállítással emel tétet a MediaMarkt

Kínzó munkaerőhiány: érvénytelen jogosítvánnyal buknak le a fuvarozók

Bejelentették az áremeléseket: drágulnak a gyógyszerek, majd az élelmiszerek következnek

Most érdemes állást keresni, rengeteg cég tervez létszámítbővítést
Otthon

Jó lesz figyelni: most robban a lakásbiztosítási kampány
Budapest közelében keresel családi házat? Tökölön bővíthető otthon vár hatalmas telekkel és extra lehetőségekkel
Személyi kölcsön előtt állsz? Így derül ki, mennyi hitelt vállalhatsz biztonsággal
Sokkoló döntés: egyik napról a másikra leállították a 100 milliárdos energiatárolós programot – pályázni sem lehet tovább
Dizájn

55 forintos házi csodaszer vízkő ellen – Videón mutatjuk, hogy működik

Varázsvilágot alkottak néhány négyzetméteren – Előtte-utána képeken a lepukkant erkélyek

Egy fazékfedővel takarítja patyolatra a kanapét: zseniális trükk otthonra

Ingyen támogatás jár, ha ez igaz rád: több ezer háztartást érinthet
Pénz

Albérlet vagy saját ingatlan? Ezt jó tudni, ha lakást keres
Egyre több lakáskereső – köztük sok egyedülálló fiatal – dönt úgy, hogy albérlet helyett saját ingatlant vásárol. Ebben nagy szerepe
Adó és jog

Fordulat az ingatlanpiacon: gyenge január után beindult a roham, tavaszra felpöröghet a kereslet

Tudtad? Már pár kattintással megtalálhatod cégednek az ideális raktárt

Stabil rajt 2026-ban: 7600 felett indult az év a lakáspiacon, erős maradt a hitelkereslet

Az olcsóbb házak vitték a prímet: nagyot lehetett alkudni a családi házak piacán
Retail

Beszállt a Vapiano étteremláncba a Libri alapítója és egykori cégvezetője
Megtörtént a tulajdonosváltás.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó





