Monstre irodaház épül a Dózsa György úton
A Dózsa György út és a Lehel út sarkánál építi az ország legnagyobb irodaházát, a Spirált a GTC. A fejlesztő cég ezzel magának készül átadni a irodapiaci méretfronton megszerezhető vezető címet, mert kedden nyílt meg Váci úti vállalkozásának, a Center Pointnak a második része is. Jelenleg ez a megduplázott épület rendelkezik a legnagyobb irodaterülettel.
Tovább terjeszkedik a XIII. kerületben a GTC. A luxuslakásokat kínáló RiverLoft és a Center Point 1-2 irodaház projektje után egy 62 ezer négyzetméteres beruházás megkezdését jelentette be a cég magyarországi vezérigazgatója.
A Spirál névre keresztelt projekt – elszakadva a Váci úti folyosótól – a Dózsa György úton, a Hősök tere felé épül majd. A GTC több mint egyéves munkával megszerezte az utcafronton jelenleg autószerelő műhelynek helyt adó épületet a Szabolcs utca és a Dózsa György út sarkán, amelynek bontását még a nyáron megkezdik. A 4-5 fázisban felépülő komplexum nevét ettől a narancssárgás ipari épülettől örökölte. Az irodaház-együttes első lépcsőben, 2008 elejére elkészülő eleme 175 méteres szakaszon változtatja meg a Dózsa György út képét, de a folytatódó projekt – körülölelve a Dózsa-Lehel sarkon álló lakóházat – a Lehel útra is tervez új épületet. Az átriumokkal és üzleti passzázzsal kiegészülő ingatlanok tervezésével a Center Pointot megalkotó Zoboki-Demeter irodát bízták meg.
A GTC kedden avatta a Váci úton álló Center Point irodaház második, befejező darabját. A gyors üzleti sikert hozó eredeti épület mellé nyolcemeletes kiegészítést húzott fel rövid idő alatt a cég. Az összességében 50 millió eurós beruházás így most már 41 ezer négyzetméter bérelhető irodaterülettel rendelkezik.

Elindult a Revital Park kivitelezése – új, zöld városrész formálódik Újbudán
Iroda

Rugalmas irodák – hogyan váltak alapmegoldássá a modern vállalkozások számára?

Azonnal használható iroda megkötések nélkül – így működik ma a rugalmas irodabérlés

Találd meg a céged új irodáját gyorsan, felesleges körök nélkül

Nem az ár dönt többé: így írja át az irodabérlést a fenntarthatóság, a jóllét és a rugalmasság
Raktár

Túlkínálat, óvatos optimizmus és kettős üzemmód – ilyen most az ipari-, logisztikai ingatlanpiac

Airport City Condo Ipari- és Logisztikai Park – idő előtt elkészül a fejlesztés, nő az érdeklődés

Közel az átadáshoz az Airport City Condo Ipari- és Logisztikai Park – idő előtt költözhetnek a bérlők

Újra lendületben az ipari ingatlanpiac – látványos bővülést hozott a harmadik negyedév
Otthon

Bérlakáspiac: a garzon még megy, nagy lakás már nem

Nem az nyer, aki tovább keres, hanem aki hamarabb tud róla – így lehet tiéd a jó áron kínált lakás

Lemaradtál? Most derült ki: akkor is megkaphatod a közszolgának járó évi 1 milliós otthontámogatást, ha első körben lemaradtál!

Startpisztoly a napelemhez: órák alatt kifuthat az új energiatárolós támogatás
Dizájn

Ezektől a hibáktól lesz hideg és élettelen az otthon – Mégis sokan elrontják

Fellélegezhetnek az ingatlanvásárlás előtt állók? Így alakulnak az árak idén

Csak pár dolgot változtass az unalmas konyhán, és rá sem fogsz ismerni: bevált trükkök

Csúszda a lakásban? Meghökkentő néha, hogyan rendezik be a házukat az emberek
Pénz

Elkezdődött az év és vele együtt Magyarország eladósítása is
Újabb devizakötvényekkel lép piacra Magyarország.
Adó és jog

Megnyílt a pénzcsap a falvak előtt – 20 milliárd forint jut közterekre és középületekre

Irodapiaci trendek 2025: generációk harca, hibrid munkavégzés és láthatatlan MI az irodákban

Túlkínálat, óvatos optimizmus és kettős üzemmód – ilyen most az ipari-, logisztikai ingatlanpiac

Lakatos szakembert keres az Eurogart Kft. – megbízható, hosszú távú állás Óbudán
Retail

Ma még beszerezhető a pezsgő és a virsli – így alakul az üzletek nyitvatartása szilveszterkor és újévkor
Mutatjuk a részletes nyitvatartási rendet.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó





