VÉGRE! Százezreket kaphatsz kapufigyelő pályázaton
Vélhetően kísérleti jelleggel úgynevezett kapufigyelő pályázatot írt ki az erzsébetvárosi önkormányzat. Némi pénzt lehet nyerni biztonsági berendezések felszereléséhez.
Társasházak, lakásszövetkezetek, önkormányzati tulajdonban lévő lakóépületek kezelői, háziorvosi rendelők, önkormányzati intézmények és egyházak lehetnek olyan szerencsések, hogy biztonsági berendezések létesítéséhez támogatást kaphatnak az idei költségvetésében e célra rendelkezésre álló 3 millió forint erejéig. Nem fejenként, hanem összesen.

Ennek az eladó lakásnak a Dembinszky utcában is jól jöhet a kapufigyelő – még több info a képre kattintva
Hivatalosan a pályázat célja a kerületben élők biztonságérzetének, a kerület közbiztonsági helyzetének javítása. Az Otthontérkép bűnözési térképnézete szerint az elmúlt három év alatt az összes bűnesetek száma felére, 926-ra esett a kerületben. Ezen belül azonban a lakásbetörések száma a lakosságéhoz képest nagyon magas, évi 70-100 között van. A rablás, garázdaság és más vagyon elleni bűncselekmények aránya közepes, de például Belső-Erzsébetvárosban kifejezetten magas, tavaly meghaladta ez ezret, vagyis naponta legalább hármat követtek el. Erzsébetvárosi ingatlanokat egyébként a startlak.hu-n is érdemes keresni, elég jó a kínálat.
A kapunként legfeljebb 250 ezer forintos támogatást meg kell előlegezni, a jelentkezők a felszerelés után kaphatják meg számla ellenében. Fontos, hogy vissza nem térítendő pénzről van szó. Jelentkezni 2017 augusztus 8-ig lehet, az elbírálást szeptember 4-ig elvégzik.
A pályázó az elnyert pénzbeli támogatást a vele kötött szerződésben, valamint a pályázati kiírásban és a mellékletét képező szabályzatban meghatározott feltételek szerint használhatja fel. Az önkormányzat irodája a számlák kifizetését megelőzően a berendezés megvalósítását (működőképességét) a helyszínen ellenőrizheti.
Tovább a teljes cikkre

Csodás Duna-parti otthonok egy újjászülető városnegyedben
Iroda

Fenntarthatósági rekordokat döntöget a Budapest ONE irodaház

Hibrid munkavégzés és wellbeing – új alapkövetelmények az irodapiacon

Elkezdődött a magyar kkv-k ESG-forradalma – fenntarthatóság az irodapiacon is

Irodabérlés újragondolva: mit nyújt egy szolgáltatott iroda?
Raktár

Új magyar raktár a világ legnagyobb logisztikai vállalatánál: megkezdte működését a DSV környezetbarát szigetszentmiklósi raktára

Eladó ipari ingatlan sokoldalú hasznosítási lehetőségekkel Győr Nádorvárosban

Kiadó raktárak könnyedén – így találhatsz gyorsan megfelelő raktárt!

Egyedülálló lehetőség: bérelhető majd megvásárolható területek az APCT Condo logisztikai központban
Otthon

Így add el gyorsan a lakásodat – bevált stratégiák a rekordgyors ingatlaneladáshoz

EZT VÁRJÁK A MAGYAROK AZ INGATLANSZAKÉRTŐKTŐL ÉS -IRODÁKTÓL

Lakásvásárlás vagy bérlés? – így alakul a megtérülés az Otthon Starttal

Nagyszerű házak Otthon Starttal – Melyik lesz a tiéd?
Dizájn

Így a legegyszerűbb kiszedni a koszt a mosógép alól: egyszerű a trükkje

Ezzel soha ne pucold a mosógépet, mert tönkreteszi – Kevesen tudják, hogy milyen nagy kárt okozhat

Ezt sokan elmulasztják a házukkal kapcsolatban, pedig több százezres büntetés járhat érte: figyelmeztet a NAV

Felújította a brit házaspár a konyháját: döbbenetes, mire bukkantak a padló alatt
Pénz

Példátlan ítélet született a bíróságon, 40 millió forintot kell fizetnie a banknak egy devizahitelesnek
A felvett összeg háromszorosát fizette vissza egy gyulai család.
Adó és jog

A világ lassan belefullad a munkaalkoholizmusba – Magyarországon még tűrhető a helyzet

Vége az ingyenes készpénzfelvételnek az OTP-nél! – de van, aki még megússza a pluszköltséget!

Pénzügyi munkatársat keres a Libri-Bookline Zrt. – csatlakozz Magyarország vezető könyvkereskedelmi hálózatához!

Vendégszerető recepcióst keres a veszprémi Oliva Hotel & Étterem
Retail

Nagy bejelentést tett a Shein, ebben az európai országban nyitnak üzletet
Az ázsiai fast fashion óriás további öt bolt megnyitását is tervezi.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó
