Új építésű lakás 2 millió forintért?
Az Újbuda Tóváros lakóingatlan-fejlesztés újabb kedvező ajánlatot kínál a budai oldalon lakást keresőkenk.
A lakáspiacon várhatóan valóban kereslenövelő és értékesítés ösztönző ajánlat lényege, hogy az Újbuda Tóváros II. ütemében az ügyfélnek elég előszerződést kötnie és 10% foglaló befizetésével 2 hónapon belül költözhet az általa kiválasztott őj ingatlanb. A lakás végleges megvásárlására a fejlesztő által adott egy, illeve maximálisan két év türelmi időt követően az otthonát eddig bérlő ügyfél valószínűsíthetően már kedvezőbb hitelpiaci kondíciókkal tudja finanszírozni a vételár fennmaradó részét. Így egy bruttó 20.000.000,- Ft értékű kucsrakész lakás esetén mindössze 2 millió Ft-ot kell foglalóként befizetni és pár héten belül átvehető a kiválasztott lakás. Természetesen a kulcsrakész alapfelszereltség része ebben a konstrukcióban is a beépített konyhabútor, a helyiségenkénti légkoncicionáló berendezés és egy mélygarázs-beálló is.
Újbuda Tóváros lakópark ajánlata mindazoknak nagy segítség lehet, akik rendelkeznek a kellő önerővel – a már értékesített lakásuk után -, de a jelenlegi gazdasági helyzetben még nem szeretnének, vagy nem tudnak számukra megfelelő és fizethető piaci kamatozású lakáshitelt felvenni.
Csodálatos környezet, a minden igényt kielégítő Sportmax I. sportkomplexum (uszoda, squash, fitness, wellness, focipályák, teniszpályák) és Újbudán egyedülálló élet várja a Tóváros II. ütemében hamarosan költöző ingatlantulajdonosokat. Lakások már 390.000 ft/nm-től leköthetők.

Lakásárak az egekben, hozam a padlón: a 3%-os hitel már most felforgatta a piacot
Iroda

Irodabérlés újragondolva: miért éri meg szolgáltatott irodát választani?

Találd meg pillanatok alatt a cégedhez illő irodát!

A Váci úton vett fejlesztési telket a WING

Rugalmas irodai megoldás a jövő vállalkozásai számára
Raktár

Közel az átadáshoz az Airport City Condo Ipari- és Logisztikai Park – idő előtt költözhetnek a bérlők

Újra lendületben az ipari ingatlanpiac – látványos bővülést hozott a harmadik negyedév

Harmincszoros bővülés – 15 500 négyzetméterre költözik az iLogistic a CTPark Budapest West logisztikai és ipari parkban

Kelet-Európa a logisztika új motorja – Magyarország a régió központi szereplőjévé válhat
Otthon

Ne maradj le a legjobb ingatlanajánlatokról – légy mindig naprakész az OtthonTérkép mobilappal!

Lakhatási Armageddon közelít Magyarországon – a folyamat már elindult, és milliók életét forgatja fel

Lecsaphatsz egy 1 eurós olasz házra – de jobb, ha felkészülsz a következőkre!

Új generációs otthonok – modern lakóparkok fiataloknak és családoknak Budapesten és a Balatonnál
Dizájn

Eddig lehet orosz gáz Magyarországon: az Európai Bizottság döntött

Soha ne moss ilyen programmal: brutális rezsi jön utána

Rá sem ismersz a régi, sötét fürdőszobára – 7 előtte-utána kép, amitől leesik az állad

Így a legegyszerűbb kiszedni a koszt a mosógép alól: egyszerű a trükkje
Pénz

Példátlan ítélet született a bíróságon, 40 millió forintot kell fizetnie a banknak egy devizahitelesnek
A felvett összeg háromszorosát fizette vissza egy gyulai család.
Adó és jog

Lakatos szakembert keres az Eurogart Kft. – megbízható, hosszú távú állás Óbudán

Csatlakozz az Alkotás Szolgáltató Kft. csapatához műszaki előkészítőként!

Statikus tervező mérnököt keres a KreaBIM Kft. – alkotói szemléletű, változatos projektek Dunakeszin

Víz-, gáz-, fűtésszerelő munkatársat keres az Eurogart Kft. Budapesten
Retail

A kereskedelmi ingatlanpiac 2026-ban: kitart a mérsékelt optimizmus
A Deloitte legfrissebb nemzetközi felmérése szerint a kereskedelmi ingatlanszektor számos kihívással néz szembe, ugyanakkor 2026-ban bővülhetnek azok a cégek, amelyek
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó





