Miért jó lakni a Római-parton?
A 109 apartmannal rendelkező Római Part nevű nívós lakóparkunk többféle lehetőséget nyújt az otthont keresők számára:
Közös jellemzőjük a legfelső emeleti elhelyezkedés; a legalább 40 nm terasz; az ízléses külső lépcsőn megközelíthető, a lakás fölé eső teljes tetőterasz. Tetőink terhelhetősége akár jakuzzi elhelyezését is lehetővé teszi további műszaki beavatkozás nélkül.
Az apartmanok belső kialakítása alaptípusként nappali 2 hálós, vagy nappali 3 hálós-rendszerű. Több konkrét példa is van az alaptípustól eltérő egyedi apartman létrejöttére terület-bővítéssel vagy összevonással. E lakásokon belül lehetőség van kandalló beépítésére, és az átlagtól eltérő 3 m belmagasság is a kényelem, a bőség és luxus érzetét fokozza.
Élmény reggel a Duna felől kelő Nap sugarára ébredni, az ott elúszó hajók méltóságteljes mozgásában gyönyörködni. Vagy éppen hogy a delelő és lenyugvó Nap sugaraiban sütkérezni. Az apartmanok tájolása szerint is választhatunk itt a terület közepe, a medence felé vagy abból kitekintő apartmant, kinek melyik illik jobban a személyiségéhez.
Aki igazán egyedi otthonra vágyik, választhatja a „D” épületünk legfelső szintjét egyedül elfoglaló luxus apartmant is a maga 136 nm lakóterével, 280 nm-nyi terasz felületével. Innen végig látni a projektet, a medencét, a parkot, mindezeken túl a Dunát. Valódi kihívás a belső építész számára ennek a hatalmas, bőséget tükröző területnek, felületnek a bentlakó igényei szerinti igényes, egyedi, luxus színvonalú alakítása.
A helyszínen lévő értékesítési irodában hétfőtől péntekig 10-18-ig megtudható minden információ, megtekinthető minden lehetőség a megfelelő apartman megvásárlásával kapcsolatban. Információ, időpont egyeztetés: 36-70-944-1785, info@romaiterrasse.hu

(X)

4 újépítésű lakópark, ahol a modern otthon és a kiváló lokáció kéz a kézben jár
Iroda

5+1 érv a szolgáltatott iroda mellett, amit minden cégvezetőnek érdemes ismernie

Új irodát keres a céged? Így találhatod meg gyorsabban a megfelelő helyet

Az iroda, mint üzleti eszköz: miért választ egyre több vállalat szolgáltatott megoldást?

Rugalmasság, wellbeing és fenntarthatóság: ezek formálják a jövő irodáit
Raktár

Sikerre építve jön a következő szint: az APCT Condo után indul az APCT Trigo Maglódon

Elkészült az Airport City Condo Maglódon: 2026 áprilisától költözhető ipari egységek az M0-s mellett, egyedülálló konstrukcióban

Tudtad? Már pár kattintással megtalálhatod cégednek az ideális raktárt

A magyar beruházó döbbenetes tempóban pörgeti az ingatlanfejlesztéseket
Otthon

Nagyot estek ezeknek az ingatlanoknak az árai – most érdemes lecsapni rájuk!

A vevők olyan árkategóriákban próbálnak keresgélni, ami nem létezik az ingatlanpiacon

Júniusban jelentősen felpörgött a lakáspiaci forgalom

Új vezetői struktúrával és funkcióbővítéssel erősíti piaci pozícióját a Metrodom
Dizájn

Eddig lehet orosz gáz Magyarországon: az Európai Bizottság döntött

Soha ne moss ilyen programmal: brutális rezsi jön utána

Rá sem ismersz a régi, sötét fürdőszobára – 7 előtte-utána kép, amitől leesik az állad

Így a legegyszerűbb kiszedni a koszt a mosógép alól: egyszerű a trükkje
Pénz

Felvett 1,2 milliárd dollárnyi új adósságot a magyar állam
Az Államadósság Kezelő Központ zártkörű kibocsátásban adott el dollárkötvényeket.
Adó és jog

Irodaforradalom zajlik: egyre több cég hagyja ott a hagyományos irodákat Magyarországon

Amikor az iroda már nem költség, hanem stratégiai előny: így írják át a cégek a működés szabályait

Teljesen átalakul az irodapiac: ami jön, arra kevesen vannak felkészülve

Az iroda már nem csak helyszín: így formálja át a piacot a rugalmasság, a wellbeing és a fenntarthatóság
Retail

Saját részvényeit vásárolja vissza a Telekom
Legfeljebb ötven milliárd forintig vesznek részvényeket.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó





