Citypoint9 – újabb lépéssel közelebb a város szívéhez
2007. szeptember 11-én délelőtt a kerület vezetői, nemzetközi ingatlanügynökségek és a sajtó jelenlétében került sor a citypoint9 üzleti park e hónap végén átadásra kerülő második fázisának és új bérlőinek bemutatására. Az irodai és logisztikai beruházások terén mérvadó referenciákkal rendelkező Convergence Capital legújabb fejlesztése az elmúlt években egyre erősödő városi logisztika problémakörére kínál megoldást az üzleti szféra számára.
A 20 millió értékű, öszesen 19.000 négyzetmétert magába foglaló fejlesztés második ütemében 6.270 négyzetméternyi raktár, bemutatóterem- és igény szerint kialakítható irodaterület nyílik meg a város szívéhez közel (IX. kerület Gubacsi út). A Convergence Capital, és az Europa Fund II. fejlesztésében megvalósuló citypoint9 új bérlők sorában köszöntötte – a Color Life Benetton és a Chio Wolf Magyarország után – az OBI Magyarországot is.
A három nívós partner együttesen közel 2 000 négyzetméter raktár- és irodaterületet foglalt le üzleti tevékenysége számára. A bérlők közül a Chio által megkötött előszerződés – mely igen ritkának számít a magyar raktározási piacon- már az üzleti park újonnan átadásra kerülő területére vonatkozik.
“Jelenleg 15.000 négyzetméter raktár, bemutatóterem, és irodaterületre folyik tárgyalás, mely érdeklődésre való tekintettel nagy valószínűséggel még az idén megkezdjük a harmadik fázis építési munkálatait” nyilatkozta Moldován Rita, a Convergence marketing igazgatója.
A citypoint9 szakmai bemutatója mellett hagyományteremtő céllal második alkalommal is megrendezték a citypoint9 Kupát is, ahol a raktárcsarnokban kialakított 30 méteres versenypályán távirányítású versenyautókkal mérhették össze “versenyképességüket” a nemzetközi ingatlanügynökségek, a kizárólagos értékesítéssel megbízott Colliers Magyarország, és a sajtó képviselői.

Új szakaszába lépett a Novus Liget – kertvárosi otthonok A++ energetikával és Otthon Start lehetőséggel
Iroda

Találd meg a céged új irodáját gyorsan, felesleges körök nélkül

Nem az ár dönt többé: így írja át az irodabérlést a fenntarthatóság, a jóllét és a rugalmasság

Amikor az iroda nem teher, hanem stratégiai előny
5+1 érv amellett, hogy a szolgáltatott iroda a legjobb döntés vállalkozásod számára
Raktár

Túlkínálat, óvatos optimizmus és kettős üzemmód – ilyen most az ipari-, logisztikai ingatlanpiac

Airport City Condo Ipari- és Logisztikai Park – idő előtt elkészül a fejlesztés, nő az érdeklődés

Közel az átadáshoz az Airport City Condo Ipari- és Logisztikai Park – idő előtt költözhetnek a bérlők

Újra lendületben az ipari ingatlanpiac – látványos bővülést hozott a harmadik negyedév
Otthon

Hó alatt a napelemek, megugró villanyszámlák: ez várhat most a magyar háztartásokra

Árkorrekció mellett is erős maradt a lakáshitelezés – Mit üzen 2026-ra a közel 2000 milliárdos volumen?

Hihetetlen áresés – ezeket az ingatlanokat most mind kedvezményes áron vásárolhatod meg

Egy lakás, túl sok ember – megdöbbentő adat derült ki Európáról, és Magyarország sem a legjobb a helyzet
Dizájn

Csak pár dolgot változtass az unalmas konyhán, és rá sem fogsz ismerni: bevált trükkök

Csúszda a lakásban? Meghökkentő néha, hogyan rendezik be a házukat az emberek

Tehéntrágya a falon, kávézacc a padlón? Így takarítanak a világ más országaiban

Irritálja a szemet és a légzőrendszert, ha ezzel takarítasz otthon: mutatjuk, mire tudod lecserélni
Pénz

Elkezdődött az év és vele együtt Magyarország eladósítása is
Újabb devizakötvényekkel lép piacra Magyarország.
Adó és jog

Megnyílt a pénzcsap a falvak előtt – 20 milliárd forint jut közterekre és középületekre

Rugalmas irodák: a modern vállalkozások új alapértelmezett megoldása

Irodapiaci trendek 2025: generációk harca, hibrid munkavégzés és láthatatlan MI az irodákban

Túlkínálat, óvatos optimizmus és kettős üzemmód – ilyen most az ipari-, logisztikai ingatlanpiac
Retail

Ma még beszerezhető a pezsgő és a virsli – így alakul az üzletek nyitvatartása szilveszterkor és újévkor
Mutatjuk a részletes nyitvatartási rendet.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó





