CBRE: hetedszerre a Fortune 500-ban
Hetedik alkalommal szerepel a CBRE a Fortune 500 legnagyobb, egyesült államokbeli központtal rendelkező vállalat listáján. A 2014-es összeállításban a CBRE a legjobb kereskedelmi ingatlanpiacon tevékenykedő vállalat, továbbra is az egyetlen ingatlanszolgáltató, amely valaha is felkerült erre a tekintélyes listára.
A Fortune magazin minden évben összeállítja az 500 legnagyobb árbevételű, amerikai központtal rendelkező vállalat listáját. Idén a CBRE a 363. lett a rangsorban, 24 helyet javítva 2013-as helyezésén.
„A CBRE globális jelenlétének és széles körű szolgáltatásainak köszönhetően egyre feljebb tör a rangsorban, és páratlan piaci szakértelmével azon dolgozik, hogy a legjobb megoldásokat nyújtsa ügyfeleinek.” – nyilatkozta Bob Sulentic, a CBRE elnök-vezérigazgatója.
A CBRE kereskedelmi ingatlanszolgáltatásai során világszerte 2013-ban mintegy 223,2 milliárd dollár értékű bérleti és eladási tranzakcióban működött közre, és – leányvállalataival együtt – több mint 325 millió négyzetméter ingatlant kezel. Magyarországon a CBRE magyarországi partnerei közt szerepel a TriGránit, az AXA REIM, a CA Immo és a WING, ügyfele többek közt a BP, a HP, a Nokia és az Oracle.

Új otthont keresel? Négy modern lakópark, ahol a kényelem, a technológia és az értéktartás kéz a kézben jár
Iroda

Rugalmas irodák: a modern vállalkozások új alapértelmezett megoldása

Irodapiaci trendek 2025: generációk harca, hibrid munkavégzés és láthatatlan MI az irodákban

Professzionális iroda akár már holnapra – hosszú távú kötöttség nélkül

Fenntarthatóság, jóllét, rugalmasság: ezek a feltételek diktálnak az irodabérlésnél
Raktár

Túlkínálat, óvatos optimizmus és kettős üzemmód – ilyen most az ipari-, logisztikai ingatlanpiac

Airport City Condo Ipari- és Logisztikai Park – idő előtt elkészül a fejlesztés, nő az érdeklődés

Közel az átadáshoz az Airport City Condo Ipari- és Logisztikai Park – idő előtt költözhetnek a bérlők

Újra lendületben az ipari ingatlanpiac – látványos bővülést hozott a harmadik negyedév
Otthon

Így kapsz akár 2,5 milliót otthoni akksira – indul a 100 milliárdos energiatároló program

Berobbant a budapesti újlakás-piac: tízéves csúcs, brutális kínálat, rekordközeli árak

Így készíts ütős ingatlanhirdetést, amivel gyorsan elkel a lakásod!

Óriási fordulat az ingatlanpiacon: pert nyert a Reálmonitor – az Ingatlan.com válasza csak tovább fokozza a feszültséget
Dizájn

Csak így tüntetheted el a penészt teljesen – Két filléres összetevő kell a szakértő szerint

Eddig lehet orosz gáz Magyarországon: az Európai Bizottság döntött

Soha ne moss ilyen programmal: brutális rezsi jön utána

Rá sem ismersz a régi, sötét fürdőszobára – 7 előtte-utána kép, amitől leesik az állad
Pénz

Példátlan ítélet született a bíróságon, 40 millió forintot kell fizetnie a banknak egy devizahitelesnek
A felvett összeg háromszorosát fizette vissza egy gyulai család.
Adó és jog

5+1 ok, amiért a szolgáltatott iroda a legjobb választás vállalkozásod számára

Találd meg pillanatok alatt a cégedhez illő irodát!

Közel az átadáshoz az Airport City Condo Ipari- és Logisztikai Park – idő előtt költözhetnek a bérlők

Lakatos szakembert keres az Eurogart Kft. – megbízható, hosszú távú állás Óbudán
Retail

A 4iG megszerezte egy újabb cég 90 százalékos üzletrészét
A tranzakció tovább erősíti a cégcsoport adatkommunikációs portfólióját.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó





