A Pacont további ingatlant vásárol a Váci út mentén
A Pacont ingatlanbefektető társaság a Váci út mentén körülbelül 50 méteres terület megvételével növeli budapesti első osztályú ingatlan befektetéseit.
A Váci út Budapest egyik legfontosabb ingatlanfejlesztési területévé fejlődött. A befektetők által folytatott tevékenységek növelték e fontos terület megítélését, értékét. A kerület vezetése által kezdeményezett útépítési és tervezési projektek fokozzák a Váci út környezetének vonzerejét.
Benny Iggland, a Pacont vezetője:
?A Váci út nem véletlenül első számú választás sok ingatlanfejlesztési projekthez. Ennek okai a kitűnő elhelyezkedés és az infrastruktúra. A folyamatban lévő projektek egymást támogatják. Ahogy számítottuk, Magyarországon az Európai Unióhoz való csatlakozást követően az ingatlanárak emelkedni fognak és ez be is következett.?
A terület, amelyet a Pacont egy magánbefektetőtől vett át, a Váci út mentén helyezkedik el, könnyen megközelíthető és kedvező parkolási lehetőségekkel rendelkezik. A beépített ingatlan alapterülete 767 m2. A terület vételára 220 millió Ft, átírási illetékek és ÁFA nélkül. A Pacont a beruházás éves megtérülését csaknem 6 százalékosra becsüli.
A Pacont azt a stratégiát követi, hogy hosszú távú nagy értékű beruházások keretében frekventált ipari területeket vásárol meg. A területhez kötődő bérleti szerződések, illetve egyéb korlátozások miatt a folyamat sok évig is eltarthat. Fontos, hogy a bérleti szerződések pénzforgalma megfelelően hozzájárul a beruházás megtérüléséhez.
A Pacont Kft (www.pacont.com) egy nagy ingatlanterületet üzemeltet Budapesten, a Váci út mentén. A Pacont üzleti stratégiája, hogy kiváló fekvésű irodákat, műhelyeket és raktárterületeket kínál versenyképes feltételek mellett.

Lakásvásárlás, mint identitásválasztás – amikor az otthonod az életstílusod része lesz
Iroda

Azonnal költözhető, rugalmas iroda – ezért választ egyre több cég szolgáltatott irodát

Nem az ár a fő szempont többé: így rajzolja át az irodabérlést a fenntarthatóság, a dolgozói jóllét és a rugalmasság

Amikor az iroda nem költség, hanem versenyelőny

Irodapiaci trendek 2026: hibrid munkavégzés, generációs törésvonalak és az észrevétlenül terjedő mesterséges intelligencia
Raktár

Tudtad? Már pár kattintással megtalálhatod cégednek az ideális raktárt

Túlkínálat, óvatos optimizmus és kettős üzemmód – ilyen most az ipari-, logisztikai ingatlanpiac

Airport City Condo Ipari- és Logisztikai Park – idő előtt elkészül a fejlesztés, nő az érdeklődés

Közel az átadáshoz az Airport City Condo Ipari- és Logisztikai Park – idő előtt költözhetnek a bérlők
Otthon

Nem jönnek a vevők? Lehet, hogy nem a piac hibája – ezek a leggyakoribb okok, amiért nem kel el az ingatlanod

Sokkoló mélypontra zuhant a lakásépítés Magyarországon – de már látszik, mikor indulhat az új boom

Példátlan átalakulás jöhet Hévízen: teljesen új arcot kaphat a legendás Tófürdő és a kórház

Ezeknek az ingatlanoknak most csökkent az ára – Le ne maradj!
Dizájn

Ezt az 5 dolgot add a felmosóvízhez, és ragyogni fog a padló: friss illatú lesz a lakás

Egyetlen szabály, amit mindenkinek ismernie kell – Segít eldönteni, mi felesleges

Tisztítják a levegőt és feldobják a teret: 6 szobanövény, ami imádja a párás fürdőszobát is

Két és fél millió forintos vissza nem térítendő támogatást kaphat sok háztartás: hétfőtől lehet pályázni rá
Pénz

Hosszú évek után végre kimondta a bíróság, ki hibázott a devizahiteles ügyben
A bíróság ítéletét az apa már nem érhette meg.
Adó és jog

Találd meg a céged új irodáját gyorsan, felesleges körök nélkül

Nem az ár dönt többé: így írja át az irodabérlést a fenntarthatóság, a jóllét és a rugalmasság

Megnyílt a pénzcsap a falvak előtt – 20 milliárd forint jut közterekre és középületekre

Irodapiaci trendek 2025: generációk harca, hibrid munkavégzés és láthatatlan MI az irodákban
Retail

Vlagyimir Putyin 12 billió dollárt ígér Donald Trumpnak
Titkos játszma lehet a háttérben.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó





