A Jones Lang LaSalle három éves szerződést írt alá a BP-vel a cég ingatlanpiaci tranzakcióinak lebonyolítására
MIPIM, Cannes, 2008. március 11. – A BP a következő három évre a Jones Lang LaSalle-t bízta meg az ingatlanpiaci tranzakcióinak lebonyolításával Európában, a Közel-Keleten, Afrikában és Ázsiában. A két cég eddigi amerikai együttműködése tehát globális kapcsolati hálózattá nőtte ki magát.
“Azért vágtunk bele ebbe a szerződésbe, hogy tovább növeljük az ingatlankezelési csoportunk lehetőségeit, amely globális szinten van jelen. A Jones Lang LaSalle-lal már most is sikeres a kapcsolatunk az Egyesült Államokban és ez az új megállapodás segíti a közös célkitűzésünk elérését, lehetőséget nyújt a globális eszközök kihasználására, illetve jelentősen leegyszerűsíti a folyamatokat a közös projektekben” – nyilatkozta Richard Paver, a BP Ingatlankezelési Csoportjának alelnöke.
“Ez a megállapodás a BP-vel óriási lehetőség a Jones Lang LaSalle számára is és azon leszünk, hogy az Egyesült Államokban már bizonyított sikerünket tovább építsük. A Jones Lang LaSalle számára ez is egy bizonyítéka annak, hogy globális szinten egyre erősíti az ügyfeleinek nyújtott szolgáltatásait” – fűzte hozzá Alasdair Vaux, a Jones Lang LaSalle regionális igazgatója.
A tender elnyerése, és a szerződés aláírása tovább növeli a vállalat sikeres növekedését. 2007-ben Jones Lang LaSalle számos jelentősebb szerződést hosszabbított meg, többek közt a GlaxoSmithKline-nal és a Honeywell-lel.

Új építésű, családbarát lakások Zugló zöld szívében – költözz be még idén az Albion32-be!
Iroda

Irodabérlés újragondolva: miért éri meg szolgáltatott irodát választani?

Találd meg pillanatok alatt a cégedhez illő irodát!

A Váci úton vett fejlesztési telket a WING

Rugalmas irodai megoldás a jövő vállalkozásai számára
Raktár

Közel az átadáshoz az Airport City Condo Ipari- és Logisztikai Park – idő előtt költözhetnek a bérlők

Újra lendületben az ipari ingatlanpiac – látványos bővülést hozott a harmadik negyedév

Harmincszoros bővülés – 15 500 négyzetméterre költözik az iLogistic a CTPark Budapest West logisztikai és ipari parkban

Kelet-Európa a logisztika új motorja – Magyarország a régió központi szereplőjévé válhat
Otthon

Indotek: többezer új lakás jöhet Budapestre panelár alatt – még a legdrágább kerületekben is

Megroppant a budapesti albérletpiac: az Otthon Start földbe döngölte a bérleti díjakat

Tízezreknek Hozhat Új Lakást a Kormány: Berobbant a 300 Milliárdos Építési Program – Már 700 Lakás Megjelent a Piacon!

Közvetlen vízparti luxusvilla Balatonmáriafürdőn – mediterrán elegancia a Balaton déli partján
Dizájn

Soha ne moss ilyen programmal: brutális rezsi jön utána

Rá sem ismersz a régi, sötét fürdőszobára – 7 előtte-utána kép, amitől leesik az állad

Így a legegyszerűbb kiszedni a koszt a mosógép alól: egyszerű a trükkje

Ezzel soha ne pucold a mosógépet, mert tönkreteszi – Kevesen tudják, hogy milyen nagy kárt okozhat
Pénz

Példátlan ítélet született a bíróságon, 40 millió forintot kell fizetnie a banknak egy devizahitelesnek
A felvett összeg háromszorosát fizette vissza egy gyulai család.
Adó és jog

Lakatos szakembert keres az Eurogart Kft. – megbízható, hosszú távú állás Óbudán

Csatlakozz az Alkotás Szolgáltató Kft. csapatához műszaki előkészítőként!

Rugalmas irodai megoldás a jövő vállalkozásai számára

Statikus tervező mérnököt keres a KreaBIM Kft. – alkotói szemléletű, változatos projektek Dunakeszin
Retail

A kereskedelmi ingatlanpiac 2026-ban: kitart a mérsékelt optimizmus
A Deloitte legfrissebb nemzetközi felmérése szerint a kereskedelmi ingatlanszektor számos kihívással néz szembe, ugyanakkor 2026-ban bővülhetnek azok a cégek, amelyek
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó





