850 milliós beruházás Angyalföldön
Tovább folytatódik a bérlakás-építési program a XIII. kerületben, most indul egy 45 lakásos épület építése, míg nem sokára egy 70 lakásos bérlakás beruházás is elkezdődhet – írja a Világgazdaság.
Folytatódik a bérlakás-építési program a XIII. kerületben, egy 45 lakásos ház épülhet fel hamarosan az Ambrus utcában, a 850 millió forintos beruházás várhatóan 2010 márciusára készülhet el. A kivitelezési munkálatokra nyílt közbeszerzési eljárást hirdettek, s ezt a Hérosz Zrt. nyerte meg.
A lakások átlagos területe 50 négyzetméteres lesz. Angyalföldön 2006-ban indult el az a négyéves program melynek köszönhetően kétszáz új bérlakással gazdagodhat a kerület. Ennek teljes megvalósítása körülbelül hárommilliárd forintba kerül az önkormányzatnak. Eddig két házat adtak át, egy 54 és egy 30 lakásos bérházat. A megépült lakások iránt igen nagy kereslet mutatkozik, előfordult, hogy egy-egy otthonra tízen is pályáztak. Az új bérlőknek havi 600 forintot kell fizetni bérleti díjként a lakások négyzetmétere után.
Hamarosan újabb építkezés is megkezdődhet, egy hetvenlakásos bérház épül a Zsinór utcában. A beruházásokhoz szükséges összegeket takarékoskodással teremti elő az önkormányzat, csökkentették a hivatal és az önkormányzati intézmények létszámát, összevontak iskolákat, mérsékelték a bizottságok számát, valamint 40 százalékkal visszafogták a képviselői juttatásokat.

Exkluzív budapesti lakóparkok – prémium otthonok a jövőnek
Iroda

Szolgáltatott irodák: miért választják egyre többen a rugalmas irodabérlést?

Eladó ipari ingatlan sokoldalú hasznosítási lehetőségekkel Győr Nádorvárosban

Szolgáltatott iroda: a legjobb megoldás a modern irodabérlésben

Hibrid munkavégzés és wellbeing – Ma már alapelvárás az irodapiacon!
Raktár

Új magyar raktár a világ legnagyobb logisztikai vállalatánál: megkezdte működését a DSV környezetbarát szigetszentmiklósi raktára

Eladó ipari ingatlan sokoldalú hasznosítási lehetőségekkel Győr Nádorvárosban

Kiadó raktárak könnyedén – így találhatsz gyorsan megfelelő raktárt!

Egyedülálló lehetőség: bérelhető majd megvásárolható területek az APCT Condo logisztikai központban
Otthon

Eladó panorámás luxuslakás a Várnegyednél – terasszal és modern felszereltséggel az Attila úton

Sikeres ingatlaneladás titkai – Így készíts profi ingatlanhirdetést!

A lakásárak száguldása még a GDP-t is torzítja – magyar anomália az uniós statisztikákban

Kiadó üzlethelyiség és iroda azonnali költözéssel, Angyalföldön, a Kartács utcában
Dizájn

Ezzel soha ne pucold a mosógépet, mert tönkreteszi – Kevesen tudják, hogy milyen nagy kárt okozhat

Ezt sokan elmulasztják a házukkal kapcsolatban, pedig több százezres büntetés járhat érte: figyelmeztet a NAV

Felújította a brit házaspár a konyháját: döbbenetes, mire bukkantak a padló alatt

A legdurvábban odaégett zsírt is félperc alatt lehozta: elvetemült ez az új takarítós trend
Pénz

Meghozta a döntését a Kúria a devizahitelesek ügyében
Jogegységi határozat született az EU-s ítélet nyomán a tisztességtelen tájékoztatással kapcsolatban.
Adó és jog

Szendvicskészítő állás a Nimbus Pékségnél Szomoron – csatlakozz egy nagyszerű csapathoz!

Szabász munkatársat keres a szolnoki H.I.D. Textil Kft.

Dajkát keres a Brumi Óvoda – Csatlakozz szeretetteljes közösségünkhöz!

Varrónőket keres a 30 éve működő szolnoki varróüzem
Retail

Válaszolt a teljes kivonulással kapcsolatos kérdésre a Spar
Kisújszálláson augusztus 24-én végleg bezárja üzletét.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó
