Gyurcsány az MBC-be költözik
A Vérmező utcában bérelnek majd mintegy 1300 négyzetmétert a kormányfőnek, ha pártelnökké választják. Gyurcsány Ferenc az MSZP hétvégi kongresszusát követően, ahol vélhetően elnökké választják, nem költözik be a párt Köztársaság téri székházába, hanem a Vérmező utca 4. alatti irodaház negyedik-ötödik emeletén béreltek számára mintegy 1300 négyzetmétert,míg fel nem épül az új pártközpont.
Az apparátus zöme, a budapesti és a Pest megyei szervezet továbbra is a helyén marad, a Vérmezőre Gyurcsányon kívül Juhász Ferenc – akit várhatóan a pártszervezésért felelős elnökhelyettesnek választanak – megy, és fenntartanak egy irodát a vezetők számára.
Az ingatlant 10 eurós négyzetméteráron bérlik, a költözés és az éves bérleti díj 80-90 millió forintra rúg, ami öt megye pártközponttól kapott támogatásának felel meg.

Legyen élmény a lakásvásárlás!
Iroda

Rugalmas irodamegoldások: a modern vállalkozások új kedvence

Modern irodák Budapest XIII. kerületében – Rugalmas megoldások a Metropol Office-ban

Szolgáltatott iroda: a legkényelmesebb megoldás a modern vállalkozások számára

A Gránit Alapkezelő fókuszában a zöld jövő: átfogó fenntarthatósági fejlesztések a Grandum Ingatlankezelő portfóliójában
Raktár

Harmincszoros bővülés – 15 500 négyzetméterre költözik az iLogistic a CTPark Budapest West logisztikai és ipari parkban

Kelet-Európa a logisztika új motorja – Magyarország a régió központi szereplőjévé válhat

Új magyar raktár a világ legnagyobb logisztikai vállalatánál: megkezdte működését a DSV környezetbarát szigetszentmiklósi raktára

Eladó ipari ingatlan sokoldalú hasznosítási lehetőségekkel Győr Nádorvárosban
Otthon

Otthon Start hitel 2025 – Minden, amit tudnod kell az új 3 %-os lakáshitelről

Kiadó fejlesztőközpont a XVIII. kerületben – tökéletes választás gyermekekkel foglalkozó intézményeknek

Már látni, hogy meddig tart ki az Otthon Start-os lendület – de jöhet még meglepetés

Új arculattal erősít a lakástakarék-piacon a Fundamenta – Megújult logó a 360 fokos lakhatási szolgáltatáspaletta jegyében
Dizájn

Így a legegyszerűbb kiszedni a koszt a mosógép alól: egyszerű a trükkje

Ezzel soha ne pucold a mosógépet, mert tönkreteszi – Kevesen tudják, hogy milyen nagy kárt okozhat

Ezt sokan elmulasztják a házukkal kapcsolatban, pedig több százezres büntetés járhat érte: figyelmeztet a NAV

Felújította a brit házaspár a konyháját: döbbenetes, mire bukkantak a padló alatt
Pénz

Példátlan ítélet született a bíróságon, 40 millió forintot kell fizetnie a banknak egy devizahitelesnek
A felvett összeg háromszorosát fizette vissza egy gyulai család.
Adó és jog

Csatlakozz a Libri-Bookline digitális csapatához – keresik új Termékmenedzserüket!

Új karrierlehetőség Székesfehérváron: Vámügynökség Vezető pozíció az Alba-Zöchling Kft.-nél

Építs karriert a kiberbiztonság jövőjében – Business Development Manager-t keres a Bakotech Magyarországra

A világ lassan belefullad a munkaalkoholizmusba – Magyarországon még tűrhető a helyzet
Retail

Vadonatúj pláza nyílt Budapesten
A bevásárlóközpont központi elemet tölt be.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó
