Gazdát cserélt a Light Corner irodaház
A svéd Skanska 29,9 millió euróért a CIB csoport egyik tagjának adta el a Light Corner irodaházat – derül ki a Skanska Magyarország Ingatlan Kft. közleményéből.
A svéd Skanska 29,9 millió euróért a CIB csoport egyik tagjának adta el a Light Corner irodaházat – derül ki a Skanska Magyarország Ingatlan Kft. közleményéből. A Moszkva tértől pár percre található Líght Corner hasznos területe 13 ezer négyzetméter, az épülethez kétszintes mélygarázs tartozik.
Az építkezést tavaly júniusban, az irodák értékesítését idén januárban kezdték meg, s májusra az épület 100 százalékát bérbe adták. A Skanska eddig négy irodaházat és két kereskedelmi létesítményt értékesített, ezek összterülete meghaladja a 115 ezer négyzetmétert. Az 1991-ben épült East-West Business Centert 2004-ben adta el a Poloniának, az 1999 és 2001 között felhúzott West End Business Centert 2002-ben a CDC-nek értékesítették, a 2002 és 2004 között megépült Science Park vevője pedig a SachsenFounds GmbH volt.
Két kiskereskedelmi létesítményt, a Soroksár Retail Parkot és a Budakalász Retail Parkot 2003-ban adta el a cég, a vevő mindkét esetben a Pricoa elnevezésű társaság volt. Az értékesítések nem jelentik azt, hogy a svéd vállalat kivonulna Magyarországról, a Skanska két irodaház építését készítette elő: az Üllői úti, 13 ezer négyzetméteres irodaházét, valamint a tervek szerint 2007-re elkészülő, közel 35 ezer négyzetméteres Népliget Centerét.

Eladó penthouse lakás Budán – panorámás luxusotthon a XII. kerületben
Iroda

Nagyobb raktárt bérelne a belváros közelében? Itt irodákat is talál!

Szolgáltatott irodák – rugalmas és költséghatékony megoldás a mai energiaárak mellett

Kiadó magasraktárak és irodák Budapesten, a XI. kerületben – Kiváló megközelíthetőség, modern környezet, rugalmas feltételek

5+1 ok, amiért a szolgáltatott iroda a legjobb irodabérlési megoldás
Raktár

Nagyobb raktárt bérelne a belváros közelében? Itt irodákat is talál!

Kiadó magasraktárak és irodák Budapesten, a XI. kerületben – Kiváló megközelíthetőség, modern környezet, rugalmas feltételek

Kiadó iroda és raktár a XVIII. kerületben – prémium minőség, rugalmas bérleti lehetőségek

Kiváló üzleti lehetőség: bérelhető ipari terület kiemelkedő lokációval és GIP1 besorolással
Otthon

Augusztusban újra megmozdult a kiadó ingatlanok piaca

MEGDUPLÁZHATJA AZ ÚJ LAKÁSFEJLESZTÉSEK SZÁMÁT A 3%-OS HITELPROGRAM

MBH Index: rekordszinten az újlakás-piaci kereslet, de továbbra is nagy árkülönbségek lehetnek a fővároson belül

Mi számít ma jó lokációnak az ingatlanpiacon? – Szakértők tippjei ingatlanvásárláshoz
Dizájn

Extra tárolóhelyet adnak a legapróbb fürdőben is – 5 csodás polcötletet mutatunk

Így mindig tiszta marad a lakás: 5 apró trükk, ami nagyon könnyen szokássá válhat

Ezért dugd be a lefolyót utazás előtt: borzasztó látványra érhetsz haza

Hófehér és vízkőmentes lesz a kád, ha ezzel a zöldséggel dörzsölöd
Pénz

Meghozta a döntését a Kúria a devizahitelesek ügyében
Jogegységi határozat született az EU-s ítélet nyomán a tisztességtelen tájékoztatással kapcsolatban.
Adó és jog

Miért hagyják ott a fiatal magyarok a munkahelyüket? – A Z generáció új elvárásai a munkaerőpiacon

Kínos kérdések, rejtett stresszfaktorok – így készülj fel jól az állásinterjúra

Jön az újabb AI-robbanás: mindössze 7 hónapunk maradt a felkészülésre?

Klímaszerelőként dolgoznál vasúti járműveken? Itt a lehetőség!
Retail

Válaszolt a teljes kivonulással kapcsolatos kérdésre a Spar
Kisújszálláson augusztus 24-én végleg bezárja üzletét.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó
