Befejezték az Árkád felújítását
A fél éve átadott budapesti Árkád 2 bevásárlóközpont után 12 millió euró beruházással befejeződött az Árkád 1 felújítása – jelentette be Gyalay-Korpos Gyula, az ECE Projektmanagement Budapest Kft. ügyvezető igazgatója.
A 2011 októberében kezdődött bővítés, illetve a felújítás – az Árkád 2 telkével együtt – 80 millió euróba került. Ebből az építés 45 millió eurót tett ki – ismertette az adatokat az ügyvezető igazgató.
Jelenleg a 68 ezer négyzetméter bérbe adható terület 95 százaléka talált bérlőre – válaszolta Turi Tamás, az ECE bérbeadási igazgatója. A felújítás után emelkedett a bérleti díj, de annak aktuális nagyságát nem közölte az igazgató.
Az ECE a német Otto család, valamint a DWS alap tulajdonában van, és 17 országban 190 bevásárlóközpontot üzemeltet. A 6 millió négyzetméternyi területen az éves forgalma 21 milliárd euró.
Magyarországon a főváros mellett Győrben, Pécsen, Szegeden és Debrecenben épített az ECE – szintén Árkád néven – bevásárlóközpontot.

Új otthonok Budapesten: négy lakópark, négy életstílus – válaszd a hozzád illőt!
Iroda

Irodabérlés újragondolva: miért éri meg szolgáltatott irodát választani?

Találd meg pillanatok alatt a cégedhez illő irodát!

A Váci úton vett fejlesztési telket a WING

Rugalmas irodai megoldás a jövő vállalkozásai számára
Raktár

Közel az átadáshoz az Airport City Condo Ipari- és Logisztikai Park – idő előtt költözhetnek a bérlők

Újra lendületben az ipari ingatlanpiac – látványos bővülést hozott a harmadik negyedév

Harmincszoros bővülés – 15 500 négyzetméterre költözik az iLogistic a CTPark Budapest West logisztikai és ipari parkban

Kelet-Európa a logisztika új motorja – Magyarország a régió központi szereplőjévé válhat
Otthon

Kiadó iroda/üzlethelyiség Angyalföld központjában – azonnal költözhető, modern tér a Kartács utcában

Kiadó iroda/üzlethelyiség Angyalföld központjában – azonnal költözhető, modern tér a Kartács utcában

Ott voltunk a 2025-ös Portfolio Property Awards-on – így láttuk az ingatlanpiac legfontosabb estéjét

Megjött a Döntés: Felújítják a Szentendrei HÉV-et! – 326 Milliárdos Projekt Indulhat
Dizájn

Soha ne moss ilyen programmal: brutális rezsi jön utána

Rá sem ismersz a régi, sötét fürdőszobára – 7 előtte-utána kép, amitől leesik az állad

Így a legegyszerűbb kiszedni a koszt a mosógép alól: egyszerű a trükkje

Ezzel soha ne pucold a mosógépet, mert tönkreteszi – Kevesen tudják, hogy milyen nagy kárt okozhat
Pénz

Példátlan ítélet született a bíróságon, 40 millió forintot kell fizetnie a banknak egy devizahitelesnek
A felvett összeg háromszorosát fizette vissza egy gyulai család.
Adó és jog

Lakatos szakembert keres az Eurogart Kft. – megbízható, hosszú távú állás Óbudán

Csatlakozz az Alkotás Szolgáltató Kft. csapatához műszaki előkészítőként!

Rugalmas irodai megoldás a jövő vállalkozásai számára

Statikus tervező mérnököt keres a KreaBIM Kft. – alkotói szemléletű, változatos projektek Dunakeszin
Retail

A kereskedelmi ingatlanpiac 2026-ban: kitart a mérsékelt optimizmus
A Deloitte legfrissebb nemzetközi felmérése szerint a kereskedelmi ingatlanszektor számos kihívással néz szembe, ugyanakkor 2026-ban bővülhetnek azok a cégek, amelyek
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó





