Szeptember végén Lakásbörze a Lurdyban
Lakáspiaci elemzők rendre arról számolnak be, hogy a lakáspiacon egyre több az érdeklődő, és ez most már az eladások számának növekedésében is látható.
Szakértők szerint a bővülés annak köszönhető, hogy többen most valósítják meg a korábban kényszerűségből elhalasztott vásárlásaikat, és vannak, akik befektetési céllal vásárolnak lakást. Az ingatlanszakma képviselői és az eladók reményei szerint a megalapozott, stabil keresletnövekedés, lassan ugyan, de beindíthatja az árak emelkedését is.
Aki többet szeretne megtudni a lakáspiac helyzetéről, változásairól és a kínálatról, választ kaphat kérdéseire a szeptember végére meghirdetett VI. Lakásbörzén. A rendezvény látogatói közel százezer ingatlan között válogathatnak, ingyenes adó- és jogi-, hitel- illetve energetikai tanácsadáson vehetnek részt és szakértői ingatlanbefektetési tanácsokat is meghallgathatnak.

„A jelenlegi trendek egy szolid, de biztos növekedést mutatnak az eladott lakások számában, mely várhatóan maga után vonja majd az árszint emelkedését is, ahhoz azonban, hogy ez a válság előtti szintre emelkedjen, még úgy 2-3 évre szükség lesz. A lakáseladások számának első féléves növekedése rendkívül jó hír a piacnak, s örömünkre szolgál, hogy ehhez mi is hozzájárulhattunk az V. Lakásbörzével, hiszen szép számban köttettek adásvételi megállapodások a helyszínen. Éppen ezért úgy döntöttünk, hogy idén másodszor, most szeptember 26-27-28-án, újra megrendezzük a Lakásbörzét, s azt már most elmondhatom, hogy az előzőnél több kiállító kínálatából választhatnak az érdeklődők” – mondta el Kövesdi Marcell, a Lakásbörze ügyvezető igazgatója.

Új építésű, exkluzív lakás a Balatonnál, Otthon Starttal? Semmi sem lehetetlen!
Iroda

Szolgáltatott irodák: rugalmas és költséghatékony megoldás a modern vállalkozások számára

Bérelhető irodák Budapest XIII. kerületében – Metropol Office a Tüzér utcában

Szolgáltatott irodák: miért választják egyre többen a rugalmas irodabérlést?

Eladó ipari ingatlan sokoldalú hasznosítási lehetőségekkel Győr Nádorvárosban
Raktár

Új magyar raktár a világ legnagyobb logisztikai vállalatánál: megkezdte működését a DSV környezetbarát szigetszentmiklósi raktára

Eladó ipari ingatlan sokoldalú hasznosítási lehetőségekkel Győr Nádorvárosban

Kiadó raktárak könnyedén – így találhatsz gyorsan megfelelő raktárt!

Egyedülálló lehetőség: bérelhető majd megvásárolható területek az APCT Condo logisztikai központban
Otthon

Mit szólnál egy tengerparti, panorámás luxusvillához?

Ingatlan eladás gyorsan és sikeresen – tippek a hatékony lakáshirdetéshez

Bérlakás vagy saját? – 500 milliárdból 10 ezer bérlő vagy 225 ezer tulajdonos jöhetne ki!

Kiadó modern, bútorozott lakás hatalmas terasszal a XIII. kerületben
Dizájn

Ezzel soha ne pucold a mosógépet, mert tönkreteszi – Kevesen tudják, hogy milyen nagy kárt okozhat

Ezt sokan elmulasztják a házukkal kapcsolatban, pedig több százezres büntetés járhat érte: figyelmeztet a NAV

Felújította a brit házaspár a konyháját: döbbenetes, mire bukkantak a padló alatt

A legdurvábban odaégett zsírt is félperc alatt lehozta: elvetemült ez az új takarítós trend
Pénz

Stratégiai együttműködést kötött a Gránit Alapkezelő és a Mathias Corvinus Collegium
A Gránit Alapkezelő és a Mathias Corvinus Collegium (MCC) által 2025. szeptember 18-án aláírt stratégiai együttműködés célja, hogy a Gránit
Adó és jog

Csatlakozz a Maschinenring Magyarország csapatához Kecskeméten!

Szendvicskészítő állás a Nimbus Pékségnél Szomoron – csatlakozz egy nagyszerű csapathoz!

Szabász munkatársat keres a szolnoki H.I.D. Textil Kft.

Dajkát keres a Brumi Óvoda – Csatlakozz szeretetteljes közösségünkhöz!
Retail

Válaszolt a teljes kivonulással kapcsolatos kérdésre a Spar
Kisújszálláson augusztus 24-én végleg bezárja üzletét.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó
