Nyolcezer négyzetméternyi hosszabbítás az IVG házakban
Közel nyolcezer négyzetméternyi területre hosszabbított bérleti szerződést a legjelentősebb bérlők egyike az IVG által kezelt Infopark E, D és RiverPark irodaházakban.
Az IVG kezelésében álló házak jó félévet zártak: az Infopark E épülete elérte a 86 százalékos, a D épület a 94 százalékos, a RiverPark pedig a 85 százalékos kiadottsági szintet ért el. Több bérleti szerződést kötöttek ebben az időszakban, ezek közül is kiemelkedő az a megállapodás, amelyet nemrég kötött a vállalat egyik kulcsügyfelével. A megállapodás következtében összesen közel nyolcezer négyzetméternyi területet használhat a bérlő, részben szerződéshosszabbítás, részben további terület bővítés következtében.

„Ez a szerződés egyértelműen bizonyítja, hogy bérlőink elégedettek az irodaházaink által nyújtott szolgáltatásokkal, a kialakítás magas minőségével. Az IVG-nél kiemelt figyelmet fordítunk bérlőink elégedettségére, szolgáltatásaink magas színvonalára, valamint a kellemes irodaházi közösségek kialakítására. Úgy gondolom ennek köszönhető a magas bérlő-megtartási rátánk”- mondta Madler Attila, az IVG Hungary Kft. asset menedzsere.
Az IVG Immobilien AG 18,7 milliárd euró értékű vagyont kezel 18 európai helyszínen. Fő tevékenysége az irodaingatlanok kezelése, az intézményi befektetők számára kínált ingatlanalapok kezelése és a földfelszín alatti tároló kavernák üzemeltetése.

Felpörgött az építkezés Újbudán: látványos szakaszba lépett a Revital Park, formálódik Budapest új városnegyede
Iroda

5+1 ok, amiért a szolgáltatott iroda lehet a vállalkozások következő lépése

Amikor az iroda már nem költség, hanem stratégiai előny: így írják át a cégek a működés szabályait

Már nem akarnak évekre beragadni a cégek: ezért robbanhatnak be a szolgáltatott irodák

Teljesen átalakul az irodapiac: ami jön, arra kevesen vannak felkészülve
Raktár

Sikerre építve jön a következő szint: az APCT Condo után indul az APCT Trigo Maglódon

Elkészült az Airport City Condo Maglódon: 2026 áprilisától költözhető ipari egységek az M0-s mellett, egyedülálló konstrukcióban

Tudtad? Már pár kattintással megtalálhatod cégednek az ideális raktárt

A magyar beruházó döbbenetes tempóban pörgeti az ingatlanfejlesztéseket
Otthon

Duna-parti otthon Vácon: új lakópark épül Otthon Start-kompatibilis lakásokkal

Új trend hódít Amerikában: a gazdag szülők már házat vesznek a gyerekeknek, de komoly feltételeket szabnak

Nagy fordulat jöhet a lakáspiacon: fékeznek az árak, közben rég nem látott mennyiségű új lakás érkezhet

Megoldást találhattak a szombathelyi azbesztproblémára: különleges záróréteggel állították meg a kiporzást
Dizájn

Eddig lehet orosz gáz Magyarországon: az Európai Bizottság döntött

Soha ne moss ilyen programmal: brutális rezsi jön utána

Rá sem ismersz a régi, sötét fürdőszobára – 7 előtte-utána kép, amitől leesik az állad

Így a legegyszerűbb kiszedni a koszt a mosógép alól: egyszerű a trükkje
Pénz

Felvett 1,2 milliárd dollárnyi új adósságot a magyar állam
Az Államadósság Kezelő Központ zártkörű kibocsátásban adott el dollárkötvényeket.
Adó és jog

Amikor az iroda már nem költség, hanem stratégiai előny: így írják át a cégek a működés szabályait

Már nem ugyanaz az iroda: három erő alakítja át a piacot 2026-ban

5+1 érv, amiért a jövő irodája már nem hagyományos bérlésben működik

Amikor az iroda már nem teher, hanem versenyelőny: így változtatják meg a cégek a játékszabályokat
Retail

Saját részvényeit vásárolja vissza a Telekom
Legfeljebb ötven milliárd forintig vesznek részvényeket.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó





