Metropolis épül Erzsébetvárosban
Saját kert a város felett – ezzel a mottóval hirdetik a VII. kerület legújabb lakásfejlesztését, mely ezúttal nem a közkedvelt egykori Zsidónegyedben épül, de így is eladták már a felét.
A Metropolis Ház a Dózsa György út közvetlen közelében, a Százház utcában épül. A lakások 11 és 54 millió forint között, 280 ezer forintos négyzetméter ártól vásárolhatók meg.
A tömegközlekedési csomópontban, csaknem 2000 négyzetméteres telken álló épület az egyszerűbb lakásoktól a saját zöldteraszos luxus apartmanokig a lehetőségek széles skáláját nyújtja a leendő lakóknak. A beruházás összköltsége 2 milliárd forint.
Az épület a városrész tömegközlekedési csomópontja és kereskedelmi központja közelében fekszik. A közeli 7-es buszon és 2-es metrón túl az épülő 4-es metró Dózsa György úti állomása 1 perc sétára lesz. A Récsei bevásárlóközpont a közvetlen szomszédságban, míg az egykori ügető helyén épülő Aréna Plaza pár száz méterre található.
A házban többek között teremgarázs és közös használatú kert is készül. A hétemeletes ingatlan földszinti és hetedik emeleti, úgynevezett Penthouse-lakásaihoz saját tető-, vagy földszinti kert tartozik.
Az épületen belül közös napozóterasz a szomszédban pedig teniszpálya szolgálja a lakók kényelmét. Az érdeklődést jól jellemzi, hogy az értékesítést végző Duna House Kft. a lakások felét már eladta.

Új építésű lakóparkok: városi lendület vagy természetközeli nyugalom? – Rajtad áll, melyiket választod
Iroda

Azonnal költözhető, rugalmas iroda – ezért választ egyre több cég szolgáltatott irodát

Nem az ár a fő szempont többé: így rajzolja át az irodabérlést a fenntarthatóság, a dolgozói jóllét és a rugalmasság

Amikor az iroda nem költség, hanem versenyelőny

Irodapiaci trendek 2026: hibrid munkavégzés, generációs törésvonalak és az észrevétlenül terjedő mesterséges intelligencia
Raktár

Tudtad? Már pár kattintással megtalálhatod cégednek az ideális raktárt

Túlkínálat, óvatos optimizmus és kettős üzemmód – ilyen most az ipari-, logisztikai ingatlanpiac

Airport City Condo Ipari- és Logisztikai Park – idő előtt elkészül a fejlesztés, nő az érdeklődés

Közel az átadáshoz az Airport City Condo Ipari- és Logisztikai Park – idő előtt költözhetnek a bérlők
Otthon

Nem az építőanyag drágítja meg a lakásokat: itt a valódi „láthatatlan” számla, amit mindenki fizet

Áprilisi választás és ingatlanpiac: ezt várják a szakma legnagyobb szereplői és nem csak a lakáspiacról van szó

Nem jönnek a vevők? Lehet, hogy nem a piac hibája – ezek a leggyakoribb okok, amiért nem kel el az ingatlanod

Sokkoló mélypontra zuhant a lakásépítés Magyarországon – de már látszik, mikor indulhat az új boom
Dizájn

7 tipp, hogy gyorsabb legyen a tavaszi nagytakarítás: kevésbé fárasztó így

Ezt az 5 dolgot add a felmosóvízhez, és ragyogni fog a padló: friss illatú lesz a lakás

Egyetlen szabály, amit mindenkinek ismernie kell – Segít eldönteni, mi felesleges

Tisztítják a levegőt és feldobják a teret: 6 szobanövény, ami imádja a párás fürdőszobát is
Pénz

Hosszú évek után végre kimondta a bíróság, ki hibázott a devizahiteles ügyben
A bíróság ítéletét az apa már nem érhette meg.
Adó és jog

Rugalmas irodák – hogyan váltak alapmegoldássá a modern vállalkozások számára?

Találd meg a céged új irodáját gyorsan, felesleges körök nélkül

Nem az ár dönt többé: így írja át az irodabérlést a fenntarthatóság, a jóllét és a rugalmasság

Megnyílt a pénzcsap a falvak előtt – 20 milliárd forint jut közterekre és középületekre
Retail

Vlagyimir Putyin 12 billió dollárt ígér Donald Trumpnak
Titkos játszma lehet a háttérben.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó





