Ingatlanpiac: Cordia lett a La Siestából
2006. április 1-vel CORDIA Zrt-re változtatta nevét a hazai ingatlanfejlesztés piacán La Siesta Zrt-ként megismert vállalat. Futó Gábor irányításával a vállalat folytatja és szélesíti az elődvállalat által megkezdett tevékenységeit, s mint a Futureal Csoport lakóingatlan fejlesztésre specializálódott vállalata, hosszú távon a lakásfejlesztési piac meghatározó szereplőjeként kíván működni.
A 30 fős ingatlanfejlesztő csapat hosszú távú üzleti stratégiájában kulcsfontosságúnak tekinti az otthonteremtés emberi tényezőinek és a legmagasabb szintű szakmai követelmények összehangolását, a nemzetközi összehasonlításban is kiemelkedő életminőség kialakítására alkalmas lakások fejlesztését, az élhető, emberléptékű környezet tudatos kialakítását.
A CORDIA üzleti és szakmai referenciái közül a La Siesta lakóparkok és a főváros talán legnagyobb szakmai és közéleti visszhangot kapott beruházása, a Corvin Sétány emelhető ki, mely lakások fejlesztését és forgalmazását is a vállalat végzi. Az előzetes igényfelmérések szerint óriási mind a hazai, mind pedig a nemzetközi érdeklődés a sétány lakásai iránt, már a tervezés fázisában 300 fős a várólista.
A vállalat 2006. évi tervei között szerepel a XI. és XIV. kerületben létrehozandó termál és sport funkciókkal ellátott lakóingatlan fejlesztések, valamint további lakóprojektek, amelyek a vállalatot a legnagyobb piaci szereplők közé emelik.
Jelenleg 80 milliárd Ft értékű lakásfejlesztés van előkészítés alatt, mely megközelítőleg 5000 lakást jelent, ennek 60 %-a a Corvin Sétány lakásait, 40 %-a pedig egyéb fejlesztéseket takar.
A magyar tulajdonú tőkeerős, stabil új vállalat a Futureal Csoport ars poeticát magáénak vallva, a magas minőségű emberi környezet tudatos kialakítására törekszik, teljes körű ügyfélkezeléssel, széleskörű szolgáltatásokkal, valamint a piac legkedvezőbb finanszírozási konstrukcióival áll az ügyfelek rendelkezésére. A lakások, ingatlanok értékesítése közvetlenül a fejlesztőtől, értékarányos árakon történik.

Négy új otthon, négy életstílus – városi, balatoni és kertvárosi lakóparkok, ahol élmény a mindennap
Iroda

Rugalmas irodamegoldások: a modern vállalkozások új kedvence

Modern irodák Budapest XIII. kerületében – Rugalmas megoldások a Metropol Office-ban

Szolgáltatott iroda: a legkényelmesebb megoldás a modern vállalkozások számára

A Gránit Alapkezelő fókuszában a zöld jövő: átfogó fenntarthatósági fejlesztések a Grandum Ingatlankezelő portfóliójában
Raktár

Újra lendületben az ipari ingatlanpiac – látványos bővülést hozott a harmadik negyedév

Harmincszoros bővülés – 15 500 négyzetméterre költözik az iLogistic a CTPark Budapest West logisztikai és ipari parkban

Kelet-Európa a logisztika új motorja – Magyarország a régió központi szereplőjévé válhat

Új magyar raktár a világ legnagyobb logisztikai vállalatánál: megkezdte működését a DSV környezetbarát szigetszentmiklósi raktára
Otthon

Megszólaltak a magyarok: az Otthon Start mindent visz – inkább hitel, mint albérlet!

Maradj képben a lakásárakkal – az OtthonTérkép app figyel helyetted!

Új építésű, exkluzív balatoni lakás Otthon Starttal? A MyLelle Residence-ben ez valóság!

Télindító bombaakció: féláron juthatsz fűtő-hűtő klímához, de már csak ezen a héten lehet pályázni!
Dizájn

Rá sem ismersz a régi, sötét fürdőszobára – 7 előtte-utána kép, amitől leesik az állad

Így a legegyszerűbb kiszedni a koszt a mosógép alól: egyszerű a trükkje

Ezzel soha ne pucold a mosógépet, mert tönkreteszi – Kevesen tudják, hogy milyen nagy kárt okozhat

Ezt sokan elmulasztják a házukkal kapcsolatban, pedig több százezres büntetés járhat érte: figyelmeztet a NAV
Pénz

Példátlan ítélet született a bíróságon, 40 millió forintot kell fizetnie a banknak egy devizahitelesnek
A felvett összeg háromszorosát fizette vissza egy gyulai család.
Adó és jog

Víz-, gáz-, fűtésszerelő munkatársat keres az Eurogart Kft. Budapesten

Újra lendületben az ipari ingatlanpiac – látványos bővülést hozott a harmadik negyedév

Jogtanácsos álláslehetőség a Vas Vármegyei Rendőr-főkapitányságon

Csatlakozz a Libri-Bookline digitális csapatához – keresik új Termékmenedzserüket!
Retail

A kereskedelmi ingatlanpiac 2026-ban: kitart a mérsékelt optimizmus
A Deloitte legfrissebb nemzetközi felmérése szerint a kereskedelmi ingatlanszektor számos kihívással néz szembe, ugyanakkor 2026-ban bővülhetnek azok a cégek, amelyek
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó





