Új bérlő a Liget Centerben
A CBRE Global Investors Magyarország hivatalosan is közli, hogy szerződést kötött az amerikai Omnicom Grouppal, amely mostantól a legnagyobb bérlő a Dózsa György út 84/A szám alatt lévő Liget Center irodaházban.
Az OMC, a világ vezető marketing kommunikációs cége 2012. június 1-től hat évre foglal el 3000 m2 területet. A tervek szerint globális reklámcégeiből kettőt, a TBWA-t és a DDB-t, valamint média szolgáltató egységét helyezi el az új területen.
A Liget Centert 2002-ben felújították és modernizálták. A műemlék épületben működő A kategóriás irodaház kielégíti az amerikai és globális piacvezető cégek, mint a szintén a Liget Centerben lévő Walt Disney, minden minőségi, hely- és hatékonysági igényét.
“Nagyon örülünk a Liget Center teljesítményének. Ez az irodaház a CBRE kiemelkedő üzleti fejlesztése. A legutóbbi beruházásunk az épület besorolási szintjének, adottságainak és minőségének emelésére egy igen jelentős hozzáadott értéket képvisel magyarországi viszonylatban. Az olyan csúcsmárkák, mint az OMC és a Walt Disney válasza és jelenléte a Liget Centerben bizonyítja, hogy elértük célunkat: a bérlőink igényeinek megfelelő, első osztályú irodákat hoztunk létre.” mondta Martin Sabelko, a CBRE Global Investors CEE vezérigazgatója.”
Magyar Balázs, a CBRE Global Investors Magyarország vagyonkezelési igazgatója hozzátette: “Ez a tranzakció Magyarországon a 2012-es év egyik legnagyobb bérleti ügyletének tekinthető. A budapesti irodapiacon a jelenlegi piaci helyzet kihívásokban gazdag, és nagyon örülünk, hogy az OMC-t júniustól bérlőink között üdvözölhetjük. ”

Dunai életérzés és modern otthon egyben: új lakópark épül Vácon, Otthon Start lehetőséggel
Iroda

Azonnal költözhető iroda, hosszú távú kötöttségek nélkül: ezért választ egyre több cég rugalmas irodamegoldást

Azonnal költözhető, rugalmas iroda – ezért választ egyre több cég szolgáltatott irodát

Nem az ár a fő szempont többé: így rajzolja át az irodabérlést a fenntarthatóság, a dolgozói jóllét és a rugalmasság

Amikor az iroda nem költség, hanem versenyelőny
Raktár

Elkészült az Airport City Condo Maglódon: 2026 áprilisától költözhető ipari egységek az M0-s mellett, egyedülálló konstrukcióban

Tudtad? Már pár kattintással megtalálhatod cégednek az ideális raktárt

Túlkínálat, óvatos optimizmus és kettős üzemmód – ilyen most az ipari-, logisztikai ingatlanpiac

Airport City Condo Ipari- és Logisztikai Park – idő előtt elkészül a fejlesztés, nő az érdeklődés
Otthon

Teraszos új lakás a XIII. kerületben: prémium otthon jelent meg a Kartács utcában közel 1,74 millió Ft/nm áron

MBH Bank: nőtt a lakáskárok száma, a szélsőséges időjárási hatásokra is fel kell készülni

Milliárdos megújulás Szegeden: szinte teljesen újjáépítették az SZTE egyik ikonikus épületét

Személyi kölcsön: mikor jó döntés, és mennyi pénzt kaphatsz?
Dizájn

Ingyen támogatás jár, ha ez igaz rád: több ezer háztartást érinthet

7 tipp, hogy gyorsabb legyen a tavaszi nagytakarítás: kevésbé fárasztó így

Ezt az 5 dolgot add a felmosóvízhez, és ragyogni fog a padló: friss illatú lesz a lakás

Egyetlen szabály, amit mindenkinek ismernie kell – Segít eldönteni, mi felesleges
Pénz

Felvett 1,2 milliárd dollárnyi új adósságot a magyar állam
Az Államadósság Kezelő Központ zártkörű kibocsátásban adott el dollárkötvényeket.
Adó és jog

Találd meg a céged új irodáját gyorsan, felesleges körök nélkül

Nem az ár dönt többé: így írja át az irodabérlést a fenntarthatóság, a jóllét és a rugalmasság

Megnyílt a pénzcsap a falvak előtt – 20 milliárd forint jut közterekre és középületekre

Irodapiaci trendek 2025: generációk harca, hibrid munkavégzés és láthatatlan MI az irodákban
Retail

Vlagyimir Putyin 12 billió dollárt ígér Donald Trumpnak
Titkos játszma lehet a háttérben.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó





