Már épül a Wallis Rt. újabb irodaháza
Jól halad a nyár elején megkezdett építkezés a Danubius Irodaház IV. tömbjénél. Ez a Wallis Ingatlan Rt. Váci úti ingatlanfejlesztésének utolsó fázisa. Az új irodaépületet 2005 júliusában adják majd át, az építkezés másfél ével a Danubius Irodaház harmadik egységének elkészülte után indult el.
Jól halad a nyár elején megkezdett építkezés a Danubius Irodaház IV. tömbjénél. Ez a Wallis Ingatlan Rt. Váci úti ingatlanfejlesztésének utolsó fázisa. Az új irodaépületet 2005 júliusában adják majd át, az építkezés másfél ével a Danubius Irodaház harmadik egységének elkészülte után indult el.
A beruházás befejeztével a Danubius Irodaház komplexum az egyik legnagyobb lesz Észak-Pesten, a teljes terület közel 18 000 négyzetméter. A Danubius IV.-ben összesen 8750 négyzetméternyi bérbe adható terület áll rendelkezésre. Az eddigi udvari parkolást, fedett, illetve mélygarázs váltja fel, amely összesen 234 gépkocsi befogadására alkalmas.
A társaság angyalföldi beruházásának összértéke megközelíti a 3 milliárd forintot. A részvénytársaság még 2002ben hosszú távú refinanszírozási szerz?dést kötött a HVB Bank Hungary Rt: vel a Danubius Irodaház negyedik fázisának megépítéséhez szükséges források biztosítására.
A Wallis Ingatlan Rt. a közeljöv?ben újabb beruházásokra készül, szinte mindegyik szegmensben jelen van a piacon. A vállalat – a Danubius házakon kívül – saját fejlesztés? irodaháza többek között a IX. kerületi Bajor és Polar Center is. A Danubius IV. megépítésével a részvénytársaság által fejlesztett épületek nagysága meghaladja a 100 ezer négyzetmétert.

Fenntartható luxus és természetközeli élet négy exkluzív lakóparkban
Iroda

Kiemelkedő tranzakciós eredményeket ért el a WING Csoport 2024 Q4-ben

Találd meg az ideális irodát pillanatok alatt!

Ne maradjon le róla! Elképesztő iroda- és raktárbérlési lehetőség Budapesten!

Ne hagyja ki! Budapest legjobb irodái és raktárai a XI. kerületben várják!
Raktár

Ne maradjon le róla! Elképesztő iroda- és raktárbérlési lehetőség Budapesten!

Ne hagyja ki! Budapest legjobb irodái és raktárai a XI. kerületben várják!

Hatalmas raktárak és rugalmas irodák rendkívül jó áron – Ne maradjon le erről az ajánlatról!

Ne szalassza el! Így találhatja meg a tökéletes irodát vagy raktárt villámgyorsan!
Otthon

Most vagy soha: Álmaid nyaralója vár Balatonszemesen!

Hihetetlen: Az építőipar legnagyobb klímabombájáról senki sem beszél!

Forradalmi lakásmegoldás: Magyar feltaláló épít konténerházakat a föld alatt!

SOKKOLÓ lakásbiztosítási kampány! Akár 760 EZREN spórolhatnak, de sietni kell!
Dizájn

5 pont a konyhában, ami brutális baktériumtelep: sokan elfelejtik takarítani

Így lesz trendi a lakásod idén: lakberendezővel jártuk körbe a bútorkiállítást

Csak így állj neki a takarításnak: rengeteg időt megspórolsz ezzel a trükkel

A ronda, ragacsos padlót is újjávarázsolja ez a trükk: elmondjuk, hogyan működik
Pénz

Saját autóiparának hozhat veszteségeket az EU lépése
Nehéz helyzetbe kerülhetnek az európai autógyártók a 2025-ös CO2-célkitűzések miatt. Ha nem találnak mielőbb megoldást arra, hogy kezeljék a szigorításokkal
Adó és jog

Építsd karriered egy megbízható, piacvezető cégnél – Csatlakozz a Libri csapatához!

Kiégtél? 7 jel, hogy azonnal változtatnod kell, különben összeomlasz!

Hogyan gyorsítja a nők karrierjét a hibrid munkavégzés?

Mesterséges intelligencia a munka világában: A Randstad HR Trends kutatás legfrissebb eredményei
Retail

Tiborcz István üzleti kérdésekben nem kéri ki Orbán Viktor véleményét
Minden kérdésre válaszolt a miniszterelnök veje.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó
