Ismét kiosztják az Év Internetes Kereskedője Díjat
Hatodik alkalommal hirdették meg az Év Internetes Kereskedője Díjat, amelyet a www.evker.hu weboldalon szervezett közönségszavazás és a szakmai zsűri véleménye alapján a legjobbnak ítélt internetes kereskedő nyerhet meg.
Az Informatikai Vállalkozások Szövetsége (IVSZ) (http://www.ivsz.hu) és a CIB Bank (http://www.cib.hu) mint alapítók, valamint a kirowski (http://www.kirowski.hu) mint főtámogató 2005-ben közösen hívták életre a díjat azzal a céllal, hogy a hazai internetes kereskedelmet támogassák.
A kitüntető elismerést idén az az internetes kereskedő vállalkozás kapja, amely a vásárlók internetes szavazása illetve a benyújtott pályázat alapján, valamint a szakmai zsűri megítélése szerint a legtöbbet tette a hazai e-kereskedelem fejlesztéséért, elismertetéséért.
A szervezési feladatokban és zsűriben részt vesz a Budapesti Corvinus Egyetem E-Business Kutatóközpontja és a SZEK.org (Szövetség az Elektronikus Kereskedelemért Egyesület).
Idén is nyereményjáték zajlik a neten szavazók között: egy nettó 100 000 forint értékű CIB bankkártya talál majd gazdára a MasterCard jóvoltából.
A közönségszavazás során nevezhető és értékelhető minden olyan vállalkozás, amely termékeit, szolgáltatásait az interneten keresztül (is) értékesíti. További feltétel, hogy a vállalkozás Magyarországon legyen bejegyezve, magyar nyelvű honlapja legyen, függetlenül annak típusától.
A szervezők idén először pályázati rendszer útján mérettetik meg az e-kereskedőket.
A szakmai zsűri azt a 30 legtöbb internetes szavazatot kapó e-kereskedőt értékeli, aki egyúttal pályázatot is benyújt október 21-ig. A pályázati adatlap letölthető a www.evker.hu honlapról.
A szavazás után kialakult sorrend alapján a szakmai zsűri a legtöbb internetes szavazatot kapott 30 vállalkozás közül választja ki az Év Internetes Kereskedőjét.
A fődíj mellett a szakmai zsűri kiválasztja az Év Legígéretesebb Internetes Kereskedőjét is. A díjak ünnepélyes átadására 2010. november 9-én kerül sor.

Modern otthonok városban és tóparton – négy lakópark, ahol a kényelem és a minőség találkozik
Iroda

Fenntarthatósági rekordokat döntöget a Budapest ONE irodaház

Hibrid munkavégzés és wellbeing – új alapkövetelmények az irodapiacon

Elkezdődött a magyar kkv-k ESG-forradalma – fenntarthatóság az irodapiacon is

Irodabérlés újragondolva: mit nyújt egy szolgáltatott iroda?
Raktár

Új magyar raktár a világ legnagyobb logisztikai vállalatánál: megkezdte működését a DSV környezetbarát szigetszentmiklósi raktára

Eladó ipari ingatlan sokoldalú hasznosítási lehetőségekkel Győr Nádorvárosban

Kiadó raktárak könnyedén – így találhatsz gyorsan megfelelő raktárt!

Egyedülálló lehetőség: bérelhető majd megvásárolható területek az APCT Condo logisztikai központban
Otthon

Eladó panorámás luxuslakás Budapest I. kerületében – teraszos, A+ energiaosztályú otthon az Attila úton

Ne maradj le a legjobb ingatlan ajánlatokról — töltsd le az OtthonTérkép mobilappot!

Veszélyben a Munkáshitel-program! Már több száz fiatal bajban a törlesztéssel – és ez még csak a kezdet!

Helyi önazonosság védelme: szinte minden eddigi ötletet átvesz egy nógrádi falu
Dizájn

Így a legegyszerűbb kiszedni a koszt a mosógép alól: egyszerű a trükkje

Ezzel soha ne pucold a mosógépet, mert tönkreteszi – Kevesen tudják, hogy milyen nagy kárt okozhat

Ezt sokan elmulasztják a házukkal kapcsolatban, pedig több százezres büntetés járhat érte: figyelmeztet a NAV

Felújította a brit házaspár a konyháját: döbbenetes, mire bukkantak a padló alatt
Pénz

Példátlan ítélet született a bíróságon, 40 millió forintot kell fizetnie a banknak egy devizahitelesnek
A felvett összeg háromszorosát fizette vissza egy gyulai család.
Adó és jog

A világ lassan belefullad a munkaalkoholizmusba – Magyarországon még tűrhető a helyzet

Vége az ingyenes készpénzfelvételnek az OTP-nél! – de van, aki még megússza a pluszköltséget!

Pénzügyi munkatársat keres a Libri-Bookline Zrt. – csatlakozz Magyarország vezető könyvkereskedelmi hálózatához!

Vendégszerető recepcióst keres a veszprémi Oliva Hotel & Étterem
Retail

Nagy bejelentést tett a Shein, ebben az európai országban nyitnak üzletet
Az ázsiai fast fashion óriás további öt bolt megnyitását is tervezi.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó
