Díjat nyert az Orco a CEPIF-en
Az Orco Property Group magas szintű elismerésben részesült a Közép-Európai Ingatlan és Befektetési Kiállítás (CEPIF) díjkiosztóján, melyet 2007. június 4-én tartottak Varsóban. Az Avenue Gardens elnyerte a “Legjobb Lakóingatlan-fejlesztés” címet.
“A CEPIF és a Herald Tribune által felajánlott Legjobb Fejlesztés Díj nagyon különleges és egyben fontos is a számunkra, mivel visszatükrözi a közép- és kelet-európai piac meglátásait. Megtiszteltetés számunkra a díj elnyerése és örömmel látjuk, hogy mind a piac, mind az ingatlanszektor képviselői a régió egyik meghatározó vállalataként ismerik el az Orco Property Group-ot.” – mondta Douglas Noble, az Orco Lengyelország igazgatója.
A Legjobb Fejlesztő díját a közép- és kelet-európai régió fejlesztői számára hozták létre. A Varsóban már negyedik alkalommal megrendezett Közép-Európai Ingatlan és Befektetési Kiállítás során kerültek átadásra a díjak a CEPIF és az International Herald Tribune közös szervezésében. Hat kategóriában jutalmazták a fejlesztőket: iroda, bevásárlóközpont, raktár/logisztikai központ, lakóingatlan, hotel és felújítás. A nyertesek két lépcsős eljárás során kerültek kiválasztásra, hiszen az interneten keresztül és a kiállítás ideje alatt lehetett szavazni.
Az Avenue Gardens az Orco Property Group egyedülálló lakóingatlan-fejlesztése Budapest szívében, az elegáns Andrássy úton. Az Andrássy út kiváló fekvése olyan kiemelt helyszín akár csak a New York-i 5th Avenue vagy a párizsi Champs-Elysées. Az Avenue Gardens-ből sugárzik az exkluzivitás és a luxus atmoszférája, és csodálatos kertjével zöld szigetet képez Budapest belvárosának központjában.

Tágas terek, nyugodt környezet – új Duna-parti otthonok minden élethelyzetre!
Iroda

Modern iroda és raktár bérlés Budapesten – Elérhető árak, kiváló elhelyezkedés

Raktár és iroda bérlés – Azonnal költözhető, nagy belmagasságú raktárak a belváros közelében!

Találd meg a tökéletes irodát néhány kattintással!

Közép- és kelet-európai irodapiacok: keresletváltozások, zöld prioritások és egyenlőtlen növekedés
Raktár

Kiváló üzleti lehetőség: bérelhető ipari terület kiemelkedő lokációval és GIP1 besorolással

Ipari és logisztikai fellendülés Közép- és Kelet-Európában – Magyarország is kulcsszereplő

Modern iroda és raktár bérlés Budapesten – Elérhető árak, kiváló elhelyezkedés

Raktár és iroda bérlés – Azonnal költözhető, nagy belmagasságú raktárak a belváros közelében!
Otthon

Miért nem tudod eladni az ingatlanod? – A leggyakoribb hibák, és hogyan kerüld el őket

Pécsre vettek fel? Mutatjuk a legjobb ár-érték arányú kiadó lakásokat!
Sokkoló számok: Ennyit keresnek valójában az Otthon Start hitelre ácsingózók – tényleg vissza tudják majd fizetni az 50 milliót?!

Felújított családi ház a Tisza-tó és Szolnok közt félúton
Dizájn

Így mindig tiszta marad a lakás: 5 apró trükk, ami nagyon könnyen szokássá válhat

Ezért dugd be a lefolyót utazás előtt: borzasztó látványra érhetsz haza

Hófehér és vízkőmentes lesz a kád, ha ezzel a zöldséggel dörzsölöd

12 eldugott hely fürdőszobában, ami baktériumtelep lesz: soha ne felejtsd el takarítani
Pénz

Meghozta a döntését a Kúria a devizahitelesek ügyében
Jogegységi határozat született az EU-s ítélet nyomán a tisztességtelen tájékoztatással kapcsolatban.
Adó és jog

Jön az újabb AI-robbanás: mindössze 7 hónapunk maradt a felkészülésre?

Klímaszerelőként dolgoznál vasúti járműveken? Itt a lehetőség!

Így szerezhetsz jól fizető állást 2025-ben – ezekre figyelj a jelentkezésnél!

Felszolgálót keres a veszprémi Oliva Étterem – csatlakozz egy nívós gasztrohely csapatához!
Retail

Csődöt jelentett Németországban a Pepco
Több száz ember állása kerülhet veszélybe.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó
