Superbrand lett a WING
A Wing 2011-ben elnyerte a Business Superbrands minősítést, amely a üzleti szektor (B2B) márkáinak legkiválóbbjait megillető nemzetközi szakmai elismerés.
Noah M. Steinberg, a WING elnök-vezérigazgatója cége elismerésével kapcsolatban így fogalmazott: „A magyar ingatlanpiac egyik legnagyobb szereplőjének számító WING fejlesztései a világszínvonalat és a professzionalizmust képviselik Magyarországon. Az elnyert díj a WING több mint tíz éves szakmai munkájának elismerése. Neve összeforrt a minőséggel. Az ezt kifejező elismerésre ezért vagyunk büszkék.”
Wiszkidenszky András, a Superbrands Magyarország igazgatója szeint:
“A Superbrands Bizottság kiemelt szempontként veszi figyelembe a márkaépítés sikerességét az évente odaítélt védjegyek viselőinek kiválasztásánál. Szeretnénk, ha a Superbrands elismerés mindenki számára visszacsatolásként szolgálna, hiszen ezzel értékeljük a ráfordított szakértelmet, pénzt és energiát, amelyet a cégek szakemberei egy-egy brand fejlesztésébe fektettek. Gratulálunk a WING-nek!”
A Nemzetközi Superbrands Programot a marketinggel és kommunikációval foglalkozó szaktekintélyek indították útjára Nagy-Britanniában. Célja a kiemelkedő erejű márkák reflektorfénybe állítása, valamint követendő példák bemutatása a fejlődni, tanulni kívánó piaci szereplők számára. A program azóta a világ egyik legismertebb szakmai “védjegyévé” vált ezen a területen. Ma már 5 földrész 87 országában jelent különleges minősítést.
A Business Superbrands Program az üzleti szektor (B2B) márkáinak legkiválóbbjait illeti meg, azaz olyan magyarországi cégeket, illetve márkákat, amelyek nem elsősorban a fogyasztókat, hanem vállalkozásokat, szervezeteket szolgálnak ki és nevük ezen a területen jelent egyet a rendkívül magas minőséggel.

Eladó penthouse lakás Budán – panorámás luxusotthon a XII. kerületben
Iroda

Szolgáltatott irodák – rugalmas és költséghatékony megoldás a mai energiaárak mellett

Kiadó magasraktárak és irodák Budapesten, a XI. kerületben – Kiváló megközelíthetőség, modern környezet, rugalmas feltételek

5+1 ok, amiért a szolgáltatott iroda a legjobb irodabérlési megoldás

Tokió lett 2025 legjobb „workcation” úti célja – Budapest a 3. helyre szorult vissza
Raktár

Kiadó magasraktárak és irodák Budapesten, a XI. kerületben – Kiváló megközelíthetőség, modern környezet, rugalmas feltételek

Kiadó iroda és raktár a XVIII. kerületben – prémium minőség, rugalmas bérleti lehetőségek

Kiváló üzleti lehetőség: bérelhető ipari terület kiemelkedő lokációval és GIP1 besorolással

Ipari és logisztikai fellendülés Közép- és Kelet-Európában – Magyarország is kulcsszereplő
Otthon

MEGDUPLÁZHATJA AZ ÚJ LAKÁSFEJLESZTÉSEK SZÁMÁT A 3%-OS HITELPROGRAM

MBH Index: rekordszinten az újlakás-piaci kereslet, de továbbra is nagy árkülönbségek lehetnek a fővároson belül

Mi számít ma jó lokációnak az ingatlanpiacon? – Szakértők tippjei ingatlanvásárláshoz

Indul az Otthon Start Program – Már 1 millió Ft-tal is fixálhatod új lakásod árát a várható áremelkedés előtt
Dizájn

Extra tárolóhelyet adnak a legapróbb fürdőben is – 5 csodás polcötletet mutatunk

Így mindig tiszta marad a lakás: 5 apró trükk, ami nagyon könnyen szokássá válhat

Ezért dugd be a lefolyót utazás előtt: borzasztó látványra érhetsz haza

Hófehér és vízkőmentes lesz a kád, ha ezzel a zöldséggel dörzsölöd
Pénz

Meghozta a döntését a Kúria a devizahitelesek ügyében
Jogegységi határozat született az EU-s ítélet nyomán a tisztességtelen tájékoztatással kapcsolatban.
Adó és jog

Miért hagyják ott a fiatal magyarok a munkahelyüket? – A Z generáció új elvárásai a munkaerőpiacon

Kínos kérdések, rejtett stresszfaktorok – így készülj fel jól az állásinterjúra

Jön az újabb AI-robbanás: mindössze 7 hónapunk maradt a felkészülésre?

Klímaszerelőként dolgoznál vasúti járműveken? Itt a lehetőség!
Retail

Válaszolt a teljes kivonulással kapcsolatos kérdésre a Spar
Kisújszálláson augusztus 24-én végleg bezárja üzletét.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó
