Bérbeadás a ConvergenCE által kezelt City Point 9-ben
A City Point 9 Városi Logisztikai Parkot választotta a 100%-ban magyar tulajdonú Z+D ital és élelmiszer nagykereskedés közel 1.200 m2-es raktár és irodaterületének elhelyezésére. Itt találta meg az igényeinek leginkább megfelelő helyszínt és szolgáltatást.
Itt találta meg az igényeinek leginkább megfelelő helyszínt és szolgáltatást. A bérleti szerződés aláírását követően, március elején foglalta el az új bérlő a City Point 9 raktárközpont B épületében kialakított területét. A vállalat 1991-ben alakult, s mára a Dunántúl egyik legnagyobb ital és élelmiszer nagykereskedőjévé nőtte ki magát. A kezdetben 12 főt foglalkoztató cég napjainkra közel 430 fős nagyvállalattá bővült. 16 üzletet és 21 raktárat üzemeltetnek, hogy minél hatékonyabban ki tudják szolgálni vevőpartnereik igényeit.
A cég igazgatója kiemelte, hogy a számukra megfelelő raktár kiválasztása során a legfontosabb szempont az építmény színvonala és annak megközelíthetősége volt, mely elvárásoknak a City Point 9 tökéletesen megfelelt, így lényegében nem is volt vetélytársa a projektnek. Kiemelte továbbá a kimagasló szakmai felkészültséget a ConvergenCE részéről, mely nagyban hozzájárult gyors döntéshozatalukhoz.
A 23.000 m2-es raktárközpontban jelenleg 6.700 négyzetméternyi bérbeadható terület van. A City Point 9-et választotta már többek között a Sprinter Futárszolgálat, a Studio Moderna, a JTI, az Imperial Tobacco, a Power Source és az Equinoxe. Zeley Csaba, a ConverenCE képviselője kiemelte, hogy a City Point 9 Városi Logisztikai Központ 71 százalékos bérbeadottsági szinttel büszkélkedhet a nehéz gazdasági körülmények ellenére is. A ConvergenCE a komplexum fejlesztése mellett a vagyonkezelési (Asset Management) és ingatlankezelési (Property Management) feladatokat is sikeresen látja el, immáron öt esztendeje.

Új építésű lakóparkok Budapesten: zöld technológia, városi ritmus és kertvárosi nyugalom egy válogatásban
Iroda

Nem az ár a fő szempont többé: így rajzolja át az irodabérlést a fenntarthatóság, a dolgozói jóllét és a rugalmasság

Amikor az iroda nem költség, hanem versenyelőny

Irodapiaci trendek 2026: hibrid munkavégzés, generációs törésvonalak és az észrevétlenül terjedő mesterséges intelligencia

Történelmi padlón az egyik legfontosabb budapesti ingatlanpiaci szegmens – mégis élénk maradt a kereslet
Raktár

Tudtad? Már pár kattintással megtalálhatod cégednek az ideális raktárt

Túlkínálat, óvatos optimizmus és kettős üzemmód – ilyen most az ipari-, logisztikai ingatlanpiac

Airport City Condo Ipari- és Logisztikai Park – idő előtt elkészül a fejlesztés, nő az érdeklődés

Közel az átadáshoz az Airport City Condo Ipari- és Logisztikai Park – idő előtt költözhetnek a bérlők
Otthon

Eltűnt a vevők alkulehetősége a keresett ingatlanok piacán

Otthon Start hitellel is megvehető lakások: városi otthonok Angyalföldtől Debrecenig

Tavaszig folyamatosan erősödő kereslet jöhet az ingatlanpiacon

Csodálatos házak és lakások árcsökkenéssel! – Ne maradj le róluk!
Dizájn

Egyetlen szabály, amit mindenkinek ismernie kell – Segít eldönteni, mi felesleges

Tisztítják a levegőt és feldobják a teret: 6 szobanövény, ami imádja a párás fürdőszobát is

Két és fél millió forintos vissza nem térítendő támogatást kaphat sok háztartás: hétfőtől lehet pályázni rá

Ötször annyi szobanövény is elfér, ha így rendezed el őket: pofonegyszerű a design
Pénz

Hosszú évek után végre kimondta a bíróság, ki hibázott a devizahiteles ügyben
A bíróság ítéletét az apa már nem érhette meg.
Adó és jog

Nem az ár dönt többé: így írja át az irodabérlést a fenntarthatóság, a jóllét és a rugalmasság

Megnyílt a pénzcsap a falvak előtt – 20 milliárd forint jut közterekre és középületekre

Irodapiaci trendek 2025: generációk harca, hibrid munkavégzés és láthatatlan MI az irodákban

Túlkínálat, óvatos optimizmus és kettős üzemmód – ilyen most az ipari-, logisztikai ingatlanpiac
Retail

Új pláza épül Budapest mellett, már idén megnyílhat
Az M3-as autópálya mellett valósul meg a beruházás.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó





